Albtelecom

21 Dhjetor, fundi i Botes, reagon NASA


15 Nën

Sipas fisit Maya, 21 dhjetori i viti 2012 shenon fundin e Botes.

Burimi:

Blitzquotidiano.it

 
0
0

nibiru-planet-x-2012

Historia e planetit Nibiru, i zbuluar nga sumeret dhe perfundimi i kalendarit Maya pikerisht ne 21 dhjetor te vitit 2012, kane ushqyer prej kohesh hipotezen e arritjes se fundit te botes pikerisht ne kete date.
NASA ka leshuar nje komunikate, sipas se ciles, "planeti Nibirus, madje edhe te tjere planete "rebele", nuk jane gje tjeter vecse imagjinata. Nese do te kishte planete te cilat do te ishin ne rruge ne drejtim te Tokes, astronomet do ta kishin paralajmeruar kete, se paku 10 vjet me pare"
Me tej ne komunikaten e saj, NASA vazhdon, "planeti Eris ekziston, por eshte fjala per nje planet nano, i tipit te Plutonit, i cili do te vazhdoje te qendroje jashte sistemit tone diellor, dhe maksimumi i afrimit me Token mund te jete 6.5 miliard kilometra".
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
ju lutem njerz
Para 42 muajsh  
  
me vjen keq prej medjave dhe juve qe lejoni kto vido ndaloni o muta se njerz jan duke u qmendur shkaku i ketyre seneve te flliqta punime me foto shop te gjitha jam vetem per klikime dhe perfitime qe nuk jan te drejta
 
vjollca
Para 46 muajsh  
  
Pse bre po rreni sen spo deni rrena jan krejtë bouball bre zoti ju vraftë
 
bosi
Para 53 muajsh  
  
pse flisni kot fare ju shkenctaret
 
erdi
Para 54 muajsh  
  
te nderuar qytetar mos u besoni ketyreve gjera sepse ne dor te allahut jemi allahu na ka krijuar dhe keto se thojn me 21 dhjetor eshte fundi i botes nuk eshte e vertet dhe populli se reagojn se po thojn me 21 dhjetor deri te 23 eshte terr mos u besoni ketyrve kenjeshtrave dhe se po thojn se tani me 24 nis mu ba dit rren eshte se dit per dit e kemi di ju mirpres per mirkuptimin ju lute faleminerit shum ??
 
erdi
Para 54 muajsh  
  
te nderuar qytetar mos u besoni ketyreve gjera sepse ne dor te allahut jemi allahu na ka krijuar dhe keto se thojn me 21 dhjetor eshte fundi i botes nuk eshte e vertet dhe populli se reagojn se po thojn me 21 dhjetor deri te 23 eshte terr mos u besoni ketyrve kenjeshtrave dhe se po thojn se tani me 24 nis mu ba dit rren eshte se dit per dit e kemi di ju mirpres per mirkuptimin ju lute faleminerit shum ??
 
besnik
Para 54 muajsh  
  
po kush e beri kit rren o qifut asht ai po all-llahu e din kur ndodh ajo pun o zoti i vraft per keto rrena per keto video mashtruse
 
besnik
Para 54 muajsh  
  
o zoti i vraft kush eka hap kit rren se veq zoti edin kur bahet perfundimi i botes se tok e qell e njerzimi si jan ne tok jan te allahut e aj ka pushtet ne keto pun o alla denoj me zjarrin e gjehnemit ata te pa fe qe kan kriu kit panik
 
razim
Para 54 muajsh  
  
razim osmani gjeograf ju lutmi mos bini pre e dezinformatave te njerzve qe jan te smut ne kok se nuk do te ket asgje se qielli esht shum ne harmoni dhe kjo foto nuk esht e nases po ka fut ndonje njeri i smut se aj planet nuk ekziston nibirus gjithqka esht ne rregull
 
SE DI AS UUN
Para 54 muajsh  
  
Moss besoniiiiiiiiii rrennn o
Alejkum Selam
 
SE DI AS UUN
Para 54 muajsh  
  
Moss besoniiiiiiiiii rrennn o
Alejkum Selam
 
SE DI AS UUN
Para 54 muajsh  
  
Moss besoniiiiiiiiii rrennn o
Alejkum Selam
 
planeti
Para 54 muajsh  
  
[pse nuk ndodhi more fundi i botes aaaaaaaaaaaaaaaa

shkencart shum po dishin bre vetem po genjen

 
planeti
Para 54 muajsh  
  
[pse nuk ndodhi more fundi i botes aaaaaaaaaaaaaaaa

shkencart shum po dishin bre vetem po genjen

 
planeti
Para 54 muajsh  
  
[pse nuk ndodhi more fundi i botes aaaaaaaaaaaaaaaa

 
armonda
Para 54 muajsh  
  
ja dhe genjeshtra e majes vetem zoti e din fundin e botes kjo ishte genjeshter me mbret
 
Jasin
Para 54 muajsh  
  
9:46 ora 21 dhjetor asgje nuk ndodhi vetem allahu e di qat fshatne zvicer duhet me pushkatu qe ka thon
 
loli
Para 54 muajsh  
  
vetem zoti e din per diten e kijametit all ahu nuk ka dhan detaje kur do te ndodh kijameti do vjen nje dit qe do te ndodh
 
jurgen
Para 54 muajsh  
  
Ka TheNe NaSa Nk EsHtE E VeRtEteee Flini te qetee :P
 
jurgen
Para 54 muajsh  
  
Ohuuu kan Then nasaa nk eshte e vereteee hahah perrala me mbrett
 
art tolaj
Para 54 muajsh  
  
vetem zotit ibesoj aje edi mese mir se qa behet mbshtetni te zoti aje esht nje dhe ska tjeter qe eka kriju ket bot////
 
fatbardh
Para 54 muajsh  
  
nuk ka kijamet bre zoti ju vraft bre qafira vec alllahu e din kur vjen ajo dit
 
jozef
Para 54 muajsh  
  
nuk eshte e vertet vetem zoti e di edhe neqoftese vdesim e kan fjin myslimanet

 
diellza
Para 54 muajsh  
  
nuk esht e vertet kurgju genjeshtra jan te gjitha veq zoti e din kerkush tjetet mos ju besoni njerzve se nuk e din kerkush
 
ergjan
Para 54 muajsh  
  
po mos beson ne njerzi po besoni ne zot se njerzit nuk e din ma mir se zoti ..atu qka e ka shkrue zoti ka me bo ata qe ska me shkru nuk ka me booo ehh lenii keta gjana te tilla se me zot as te njanii mos uu shtynii edhe as te njanii nuk e dimm
 
jeta
Para 54 muajsh  
  
o mos menoni qe ka mu kane fundi i botes se vetem ni zot qe a nalt e dine ju lutna mos menoni ksi gjana se prap se prap kena me vdek jemi ne duart e allahut ai eshte nje dhe veq ai e di
 
jeta
Para 54 muajsh  
  
nuk duhet mu ju lut allahut por mue duhet mu mu lut qka me po e jo shi dreq i marguar mos me me vet mue
 
jeta
Para 54 muajsh  
  
mir e kemi sepse ju e keni kesh sepse nuk duhet mu ju lut allahut
 
argenda
Para 54 muajsh  
  
mos e nxini per te madhe se nuk ka aghe edhe nuk kam per qka mu ju lut allatut allahut sepse ju nuk e dini sepse nuk duhet muju persi tjeter kujt si shejtan i markuar qka po shkrun a mir a keq ju keshyrne vetin
 
andrea gashi
Para 54 muajsh  
  
oj ju vajza mos flisni fjal pajidhje sepse allahu esht i madh duhet me ju jut jo me fol fjal palidhje ju lutem lutnu te allahu sepse ju nuk po dishi mu lut vetem tu fol fjal palidhje
 
flamur
Para 54 muajsh  
  
nuk ka njeriu ne bote qe edin kur dote ndoll funi botes,vetum allau edin qka bahet ne bot,por qeta njerz te dishum pi bin disa reziqe.natyrore si pershembull edridhmja e tokes ne taiti cunami ne tajland,ekallmja e maleve ne disa shtete,ose vershimet,qeto per shum njerz ka qen funi botes,por keto rreziqe na vet pe provokojmi allahun gjeleshanehu.allahu nuk tregon daten e funit te botes,poer mosi besoni ketyre sekteve sepse asht dhe ekziston ky sek botror,ju lajmroj se punoni me vulnet mendoni se ka zot,dhe ai asht nji.dhe asreti muhameti a.s.idashuri ti.pegamert dhe melaqet e allahut.se kta pabesimtar jan gjakpirsa te populliv ne bot.kta njerz qe si besojn allahut jan ne gjendje gjak njeriut kta njerz nu kane deshire me ndigju mire.por edhe nji here juboj me die se asnji person ne bot nuke dine funin e botes perveq allahut.elhamdurula.lahe lahe ilalla muamederesululla.allahu asht nji dhe tjeter ska.
 
fikret kryeziu
Para 54 muajsh  
  
shka jeni ka shkruni palidhje po menoni se ka edhe nja ma i madh si na lutnu te ju
 
fikret kryeziu
Para 54 muajsh  
  
pse nuk i qoni durt te allahu e mu lut po foli fjal palidhje
 
razim
Para 54 muajsh  
  
nuk do te ndodh asgje te premten sepse nuk e jep kurani te tjerat jan vetem sikur dikush qe shikon ne filgjan tu qit fall nuk jan shenjat qe shkruajn ne kuran ende jemi larg o vllazen vetem punoni e gjallnoni
 
gentjana gashi
Para 54 muajsh  
  
o njerz mos besoni se me 21 dhjetor to behet terr dhe kijamet ju lutem mos besoni ne jemi ne dor te allahut
 
gentjana gashi
Para 54 muajsh  
  
jeta argenda dhe lenda e shihni se sa kultur kane ndaj allahut
ven me fol mir folin keq edhe ju lutm mo flitni fjal palidhje ju lutem keni respekt ndaj familjes dhe ndaj njera tjetres dhe nadj allahut dhe kuranit ven me ra ne shahadet flisni gjera palidhje
 
gentjana gashi
Para 54 muajsh  
  
haja vet moj me lezt edhe te befte mir
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
oj ti lop e hangsh vet me laset
 
gentjana gashi
Para 54 muajsh  
  
haje vet moj argenda marre duhet me te ardh ani me kima qka ki shkru haje edhe te vllait tend e dhe tanin
 
argenda
Para 54 muajsh  
  
ti ja hangsh mamit tem dhe babit tem
 
gentjana gashi
Para 54 muajsh  
  
moj jeta marre duhet me ju ardh te dyjave per kesi fjel shkoni han e vet ma mir se sa me ja hanger ti asaj e ajo ty
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
une i kom 20 dhjet e ti 1
 
gentjana gashi
Para 54 muajsh  
  
e shihni moj jeta se qfar kultur keni moj marre duhet me te ardh edhe ty lenda edhe ty jeta
 
gendjana gashi
Para 54 muajsh  
  
ju lutem lenda keni respekt ju te kokni pa kultur moj folni me respekt ju lutem
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
oj ti a nuk din me shkrua si lop
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
oj ti a nuk din me shkrua si lop
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
oj ti a nuk din me shkrua si lop
 
gendjana gashi
Para 54 muajsh  
  
sa respek ka kjo lenda e shihni ven se me ra ne shahadet ka ra ne fjal palidhje sbon ju lutem keni kultur pak ju ;lutem lenda keni respek nadj allahut ju lutem
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
e kam shum te madhe bash per ty gendjan
 
gentjana gashi
Para 54 muajsh  
  
te nderuar qytetar mos u besoni ketyreve gjera sepse ne dor te allahut jemi allahu na ka krijuar dhe keto se thojn me 21 dhjetor eshte fundi i botes nuk eshte e vertet dhe populli se reagojn se po thojn me 21 dhjetor deri te 23 eshte terr mos u besoni ketyrve kenjeshtrave dhe se po thojn se tani me 24 nis mu ba dit rren eshte se dit per dit e kemi di ju mirpres per mirkuptimin ju lute faleminerit shum ??
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
zoti e din kurr do te behet kiameti ju nuk e dini por ju dhetem thoni sepse krejt kenjeshter esht kjo
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
ju lutem qytetar leni keto fjal sepse jan krejt genjeshtra sepse zoti na ka kriju dhe mund te na marr dhe nuk do te behet terr ju thuni po por nuk esht e dhertet genjeshter esht krejt kjo ju lutem mos i besoni ketyre genjeshtrave
 
juljan
Para 54 muajsh  
  
po nuk ndodhi dhe kete radh do te thot qe jan gjera te kota te shkences
 
juljan
Para 54 muajsh  
  
po nuk ndodhi dhe kete radh do te thot qe jan gjera te kota te shkences
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
ju lutem qytetar mos ju besoni ketyre gjerave se jan genjeshtra sepse me 21 dhjetor nuk do te behet terr dhe nuk do te perfundoj viti 2012 por rren eshte
 
lenda
Para 54 muajsh  
  
ju lutem qytetar mos ju besoni ketyre gjerave se jan genjeshtra sepse me 21 dhjetor nuk do te behet terr dhe nuk do te perfundoj viti 2012 por rren eshte
 
erleta
Para 54 muajsh  
  
a eshte e vertet se me 21 dhjetor to te perfundoj kalendari maja edhe me 21 dhjetor po thojn eshte fundi i botes edhe tri dit kemi terr a eshte e vertet
 
erleta
Para 54 muajsh  
  
a eshte e vertet se me 21 dhjetor eshte fundi i bites she tri dit kemi terr sh kalendari maja ka me perfunduar me 21 dhjetor a eshte e verte se me 21 dhjetor eshte fundi i otes
 
erleta
Para 54 muajsh  
  
a eshte e vertet kjo se po thojn
une po besoj sepse shekncetaret kane than se me 21 dhjetor to te behet ter tri dit \
a eshte e vertet ? dhe kane than me 21 dhjetor eshte fundi i botes ? 
erleta
Para 54 muajsh  
  
a eshte e vertet kjo se po thojn
une po besoj sepse shekncetaret kane than se me 21 dhjetor to te behet ter tri dit \
a eshte e vertet ? dhe kane than me 21 dhjetor eshte fundi i botes ?
 
elis vorribomsi
Para 54 muajsh  
  
jane genjeshtra ...!!fundin e botes nuk e di asnje qenie njerzore pervec zotit .
 
elis vorribomsi
Para 54 muajsh  
  
jane genjeshtra ...!!fundin e botes nuk e di asnje qenie njerzore pervec zotit .
 
planeti
Para 54 muajsh  
  
me sa degjoj jam trembur ca por keto dit do pihem do rri i dehur dhe nuk do marr vesh gje..
 
planeti
Para 54 muajsh  
  
fundi botes do jet qe,i pasuri do behet fukara,kurse,fukaraj do behet i pasur,me e thjesht njerez,
 
planeti
Para 54 muajsh  
  
mos kini frike njerez se nuk behet gje thjesh te tremben te pasurit.
 
florra
Para 54 muajsh  
  
o more mos ju besoni te dhashur qytetar sepese jan mundur ta friksojn boten e nuk po kan mundesi mi bind po as mos menoni per ke gje!!!
 
erza
Para 54 muajsh  
  
o ker kush nuk ka fol me allahun deri tash per veq muhamedit se kur ka me u ba kijamet e keto jan rena fantastiko shkensore po qysh kan pas fytyr me qit keta ne interne po mos ju besoni se ni here thojshin ka me u ba 17 shtator te viti 1999 e ju deshtoi e tash me 21 dhjetor ..........
 
valja
Para 54 muajsh  
  
Tybystikfar allah qkas po nin njeri rrena fantazija nga shkenctaret thot njeri se kta jan mat dishem se ZOTI po hec bre se rren e kullume e posume ani ja kan vnu aty edhe daten 21 dhejtor cncnnc po kta thash e theme vetem jan se nje dit edim se zoti na ka fal zoti na mer nje dit hert a von ama kta qysh pe rrisin met madhe valla nuk i besoj une askujt ne bot per veq allahut aj edin kur bohet e kta jan veq llafee
 
nora
Para 54 muajsh  
  
une e mbaj ne mend qe nje her kur kam qene e vogel thojshin ko me ra kulshedra ,,e na si fmi qe ishim besojshime ,,qysh nuk ju vjen amre me fol qesi sene palidhje kush o muslimon nuk beson ne keto sene ,,,vetem allahu atij i qofshim fale e din qka bohet e me sa e di une asnjo su dal qe ka fol me allahun
 
qlirimi
Para 54 muajsh  
  
mos i mendoni kto gjera se fundi i botes nuk e din askush per veq allahut te madheruar aj esht mbikqyres aj ka krijuar token e qiejt allahu esht 1 at nuk e kap as kotja e as gjumi dhe kjo me ne fund esht rren njeriu pa fol nuk mer para veq zoti qysh e ka shkru mos mendoni kto gjera zoti i denoft si kan fol keshtu
 
VAli
Para 54 muajsh  
  
o Kto jan rrena po mos u me rrni me kto gjana se veq ALLAhu e DIN
 
valerina
Para 54 muajsh  
  
o ma du me dit a esht e vertet kjo qe po thojn njerzit po un nuk po besoj as ju mos besoni ketyre rrenav se kta nuk e din me qka ka me marr neser me bor a me shi e le pe din se me 21 dhjetoe fundi ibotes po nashti asht po kur te ndnodh per te gjith le te ndoth edhe per neve
 
linda
Para 54 muajsh  
  
valla edhe qita tjashtit krejt lop jan kta sen spodishin kjo qa po thojn kta asht si me than kameshku toka ne qjell po derisot qai planet nejti ne qjell e sra me 21 dhjetot po rajka ne tok sono stupido kta persona askush nuk din gje per kto pun vetem e vetem allahu i din keton pun qe i ka ba vet aspak frik mos kin se kjo asht si me than un ose ti per ni diqka si nuk dim asgje
 
andelina
Para 54 muajsh  
  
marre duhet me ju ardh qityne si po bojn kesi shpfje veq Allahu e din kur bohet fundi i botes se kekush tjeter perpos ti nuk e din as NASA a princesha e japonis si sdin ka e ka prejardhjen Allahi ka mi denu qita persona.Po qysh jav ngulin ne kry thmive ket pun palidhjee spo kan qka me bo e po jepin ksi lajme veq me bo pak fam ALLAHU i denoft
 
Louis Ziko
Para 54 muajsh  
  
21 dhjetori 2012 për majat ishte vetëm fillimi i një jete të re dhe jo fundi i botës.
 
Louis Ziko
Para 54 muajsh  
  
21 dhjetori 2012 për majat ishte vetëm fillimi i një jete dhe jo fundi i botës.
 
arlinda berisha
Para 54 muajsh  
  
nuk po mund te besoj se kenmi guxim te thuani se do behet fundi botes nuk e besoj asnje njeri nuk ka folur me zotin dhe as nuk flet m,e te dhe nuk mund ta di askush se a do behet termet apo jo nuk mund te besoj se po besoni ne nje gje te ketill
 
halil
Para 54 muajsh  
  
allahu mos lasht paju marru i myt popullin tuj rrejt kanis me lu njerzt e ju bani hajgare o magar mos qitni kso sener pa lidhje neper internete,ata qe qesin kso sene ne internet ata jan idiota edhe te pa shpirt
 
aleksantros
Para 54 muajsh  
  
o maskarenj kush i shkruan keto lozni me jeten e njerzve doni te dilni mbi ZOTIN po mbi ZOTIN nuk del njeri.TE KENI TURP
 
miri
Para 54 muajsh  
  
o maskarenje lozni me ndnjenjat e njeriut o te pa zot ju nuk keni zot doni te dilni mbi zotin turp turp turp kush i shkruan keto
 
miri
Para 54 muajsh  
  
po ne qoftese bota nuk shkaterohet more qener ju ku doveni pastaj ku do ta futni koken ju u bet zote me zore ju o te paulle

 
mondi
Para 54 muajsh  
  
ju qisha motrat po nuk ka fund bota po mos i mashtroni njerezit se vetem zoti e din kur ka me ndodh
 
mondi
Para 54 muajsh  
  
ju qisha motrat po nuk ka fund bota po mos i mashtroni njerezit se vetem zoti e din kur ka me ndodh
 
mondi
Para 54 muajsh  
  
ju qisha motrat po nuk ka fund bota po mos i mashtroni njerezit se vetem zoti e din kur ka me ndodh
 
demushi
Para 54 muajsh  
  
qfar fundi i botes jo jo jo nuk do ket sepe jemi mesuar me kesi genjshtrash Kete pune e din vetem zoti i madh nuk ka shkenctar as NASA as fallgjore as MAYA as ku ta di une O do te jen ditet e zakonshme Prandaj mos te friksohem sepse me qen keshtu ishin ikur gjith te mdhejt e botes ne han hahaha
 
luljeta
Para 54 muajsh  
  
o bre kush i din kto sen per veq atina nalt qe oshtt...
 
luljeta
Para 54 muajsh  
  
oo bre kush i din kto sen per veq atinnna nalatt qe oshtt..
 
g-ti
Para 54 muajsh  
  
ej po ca boni kshtu mor ej po ca lesh funi botes thuni ju mor po ik mor mo me gjith keto rrena keshtu than edhe ne 2000 shin qe do ishte fundi i botes po as nje gjo nuk ndolli edhe tani leshi e persheshi as nje gjo nuk ka me ndollur ne 21 dhjetor as nje gjo po leini keto gjona se hsht turp pz lat nom lat!
 
alba
Para 54 muajsh  
  
bota nk do te shkaterrohet ,spse zoti nk mund te shkaterroj ate qe et e ka krijuar ne 21 ka per t ndodhur dicka,por jo fundi i botes,,,ajo qe do ndodh nje dite eshte Armagedoni,ose ndryshe dita e gjykimit,mbi cdo njeri e cdo mekat.dhe kjo do tecoj ne krijimin e nje bote te re dhe do te jetohet po ne kete planet qe ne jetome sot!besoni ne emrin e zotit!gjejeni te verteten !
 
edona
Para 54 muajsh  
  
per fundin e botes e di vetem zoti se ata qe e shpiken kete nuk esht e vertet.po nuk friksohemi se na apet se apet kemi me vdek,
 
armonda
Para 54 muajsh  
  
na tmerruat o ju shkencatar se kemi kalamaj por vetem zoti e din kur eshte fundi i botes vetem ai askush tjeter

 
armend
Para 54 muajsh  
  
o NASA nuk jeni duke na frikesuare ase pak
 
armend
Para 54 muajsh  
  
thjale te kota askush nuk mund ta di po te dike shkenctari ai do te vdekje par neve

 
anne
Para 54 muajsh  
  
vetem all-llahu din lereni kto genjeshtra
 
dionis
Para 54 muajsh  
  
fds
 
dionis
Para 54 muajsh  
  
nse nuk permbyset kesaj radhe e hengret ne 2036 ok

 
Amelia
Para 54 muajsh  
  
pershendetje mendoj qe kesaj here nuk kemi me shpetim.Sepse kane ndodhur shume fenome qe njerezimi nuk i ka dhene shpjegim mendoj se kete here duhet te kemi frike dhe jo pa arsye.....
 
Amelia
Para 54 muajsh  
  
pershendetje mendoj qe kesaj here nuk kemi me shpetim.Sepse kane ndodhur shume fenome qe njerezimi nuk i ka dhene shpjegim mendoj se kete here duhet te kemi frike dhe jo pa arsye.....
 
Amelia
Para 54 muajsh  
  
pershendetje mendoj qe kesaj here nuk kemi me shpetim.Sepse kane ndodhur shume fenome qe njerezimi nuk i ka dhene shpjegim mendoj se kete here duhet te kemi frike dhe jo pa arsye.....
 
Amelia
Para 54 muajsh  
  
pershendetje mendoj qe kesaj here nuk kemi me shpetim.Sepse kane ndodhur shume fenome qe njerezimi nuk i ka dhene shpjegim mendoj se kete here duhet te kemi frike dhe jo pa arsye.....
 
Amelia
Para 54 muajsh  
  
pershendetje mendoj qe kesaj here nuk kemi me shpetim.Sepse kane ndodhur shume fenome qe njerezimi nuk i ka dhene shpjegim mendoj se kete here duhet te kemi frike dhe jo pa arsye.....
 
Amelia
Para 54 muajsh  
  
pershendetje mendoj qe kesaj here nuk kemi me shpetim.Sepse kane ndodhur shume fenome qe njerezimi nuk i ka dhene shpjegim mendoj se kete here duhet te kemi frike dhe jo pa arsye.....
 
Amelia
Para 54 muajsh  
  
pershendetje mendoj qe kesaj here nuk kemi me shpetim.Sepse kane ndodhur shume fenome qe njerezimi nuk i ka dhene shpjegim mendoj se kete here duhet te kemi frike dhe jo pa arsye.....
 
rrushe
Para 54 muajsh  
  
osht e vertet qe jan prish njerzimi ama kshtu nuk perfundon por ekan gjykimin ne varrin e vet edhe pritjen ne gjehnem mos e ngoni qa thot nasa se vetem all-ahu edin ket sekret leni rrenat
 
rrushe
Para 54 muajsh  
  
shum jan prish njerzmi ama nuk perfundon keshtu siq ka than nasa por kur te vdesin ekan gjykimin ne varr dhe drejtimin ne gjehnem ok asgj tjeter ju pershendes shum mos um merreni me ksi intriga qao
 
nuk eshte fundi i botes
Para 54 muajsh  
  
nuk eshte e verte fundi i botes se maja ka gjetur nje kalendare te vjeter qe e ka pasur ekzistuar me pare prandaj mos u trembni fare qe eshte fundi boteses sepse kojo eshte nje rreng i madh per te friksuar njerzit e per te shitur libra gazeta filma etjere prandaj mos u trembni fare kaq kisha per te thene mirubashim
 
Elda
Para 54 muajsh  
  
Eshte e vertet qe vetem zoti e din por eshte e vertet qe vet zoti dergon sinjale kur te ndodh fundi i botes e pak a shum shkenctaret me hulumtimet e tyre munden me dit kur eshte afer shkatrrimi i botes ashtu siq po e din kur ndodh ndonje termet ose stuhi e fuqishme! Edhe Hiq nuk quditna nese bohet fundi i botes me 21 dhjetor! se Njerzimi s'eshte me si dikur ka ndryshu shum per t'keq jan prish rinia ska mo sinqeritet drejtsi ska met mo kurgjo hiq e mir e keqja e padrejta ka mbizotru n'ket bot falso keshtu qe nuk quditem nese merr fund bota..nese zoti e shkatrron eshte sepse Njerzimi po e kerkon jan qu peshhhhhhh!
 
leonard
Para 54 muajsh  
  
kuku per juve qka jeni ka thuni qysh nuk po ju vjen marre
 
jehon
Para 54 muajsh  
  
pse bre po rreni
 
jehon
Para 54 muajsh  
  
pse bre po rreni
 
arbesa
Para 55 muajsh  
  
per shkak tzhvillimit teknologjis u ba let po muni me perpunu qfar do video po lene fundit e botes menoni per sene mat drejta edhe mos e fotni nkry tfmimve ktu senee nese Zoti e ka shkru io 21 dhjetor po neser bahet kshtu qee ju lutem shum ndaloni ktu video...
 
shpresa_hamzaj@hotmail.com
Para 55 muajsh  
  
fundin e botes e din veq i madhi ZOT se as shkencetaret e as kurkush nuk munet me e dit amo ju qe nuk besoni ne ZOT i besoni keti lajmo
 
besar
Para 60 muajsh  
  
pershendetje as e munder kjo sene qe po thojn fundi i botet 21 dhjetor nuk muja ta besoja keto veq allahu qe eka shkrue edhe zotit po du me dit asht e vertet ajo hoxhen e kumvet tha jo ne kurant te vjeter kurte bohet tha lar shumm asht edhe nuk mundet ne dit kush per veq allahu ezotit qysh naka fal edhe kamena morr selam jalekum tung
 
gentijan matmuja
Para 63 muajsh  
  
po julutem shum per kete shpifje pa kuptim se vetem allu gjelshanu edini ket pun ne dor te allut eshte koj po lej qa thot satoliti
 
luli
Para 67 muajsh  
  
njeriu eshte e veshtire ti besoj , por shkenca ka perparuar shume dhe per kete arsye njeriu eshte i lekundur ne idene e tij qe ta besoj apo jo, por brenda vetes ka nje parandjenje te mire.
 
visko
Para 67 muajsh  
  
o ju pa besimtar o ju qafira po ku mundet me e dit shkenctart e hamamit se kur bahet e kur nuk bahet fundi i botes po o ju njerz mos ju vanoni mendjen se kta jan psiqikisht te smut se veq me emrin e ALL LLAHUT xh.h bahet gjethshka veq ALL LLAHU I MADHERISHEM edin se kur bahet kiamet po me dit se kush po i qet kto video te tmerrshme n net shum kisha pas qef mu taku me ta e mos tju shtij frigen se asht haram o ju pa besimtar kujdes me ato video lojna se dikujn a i ka kushtu me jet subhan all llah
 
valon
Para 67 muajsh  
  
leji kto finta qa thojn sasht e vertet
 loading...


Ikub Promo
facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Zgjedhjet në 18 qershor
(Do të votoni apo jo? )

Shfleto artikuj te tjere per: MAYA NASA NIBIRU
Postuar nga: k.s
ikub #:
1111150050


Digitalb


UnionBank