Si te kontrolloj per gjoben e makines time?

08 Maj 12

Gjobat e automjetit mund te shihen online ne faqen zyrtare te Policise se Shtetit ne internet. Drejtoria e Qarkullimit Rrugor, e mbeshtetur nga ICITAP, pas ankesave te shumta per gjoba te vendosura pa dijenine e qytetareve ka vendosur publikimin e masave administrative.

Burimi: Top Channel

 
0
0

policia_shkoder5Policia eshte kujdesur qe te ruaje edhe te dhenat personale, duke vendosur ne kerkimin e gjobave, jo vetem targen e makines, por edhe numrin e shasise se saj.

"Gjithashtu Policia e Shtetit, per t’i ardhur ne ndihme qytetareve, ka bere te mundur verifikimin online te kundravajtjeve rrugore te kryera gjate perdorimit te mjetit, te cilat jane akoma te palikujduara. Te gjithe te interesuarit mund te klikojne tek faqja e Policise se Shtetit ne internet, ku ne rubriken “Sherbime per qytetaret” eshte vendosur linku “Kontroll per kundravajtjet rrugore”, http://www.asp.gov.al/index.php/sherbime/kontrolloni-gjobat-tuaja. Duke klikuar ne kete link, qytetari lidhet automatikisht me sistemin elektronik te administrimit te kundravajtjeve rrugore e-gjoba te Policise se Shtetit dhe ben te mundur verifikimin e detyrimeve te pashlyera qe qytetari ka ne te gjithe Shqiperine", tha zedhenesja Klejda Plangarica.

Zedhenesja e Drejtorise se Policise ka bere publik edhe masat e marra ne prag te sezonit turistik. Raportet per shkeljet administrative ndaj shtetasve te huaj do t'i dergohen perfaqesive diplomatike, ndersa per ata te Kosoves, Drejtorise se Pergjithshme te Sherbimit Policor ne Kosove.
 


Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
AA739EI
Para 2 muajsh  
  
?
 
kastriot
Para 4 muajsh  
  
gjobat para 3muai
 
kastriot
Para 4 muajsh  
  
gjobat para 3muai
 
kastriot
Para 4 muajsh  
  
gjobat
 
shumi
Para 6 muajsh  
  
si ore do shfaqin gjobat 150000 leke keta per nje ryp.
 
shumi
Para 6 muajsh  
  
si ore do shfaqin gjobat 150000 leke keta per nje ryp.
 
shumi
Para 6 muajsh  
  
si ore do shfaqin gjobat 150000 leke keta per nje ryp.
 
Orges
Para 9 muajsh  
  
AA 098 ns
 
dafina
Para 10 muajsh  
  
tr0045s
 
Fatjoni
Para 21 muajsh  
  
Tani mund ti kontrolloni edhe nepermjet nje app per Android. Madje do te njoftoheni automatikisht nese merrni gjobe:

Aplikacioni mund te shkarkohet falas ne Google Play Store:
https://play.google.com/store
 
Fatjoni
Para 21 muajsh  
  
Tani mund ti kontrolloni edhe nepermjet nje app per Android. Madje do te njoftoheni automatikisht nese merrni gjobe:

Aplikacioni mund te shkarkohet falas ne Google Play Store:
https://play.google.com/store
 
Gentiana Orhanas
Para 21 muajsh  
  
dua te shoh gjobat e makines me targe TR 7108T
 
Gjoba abuzive
Para 23 muajsh  
  
Pse talleni me miletin. ku ta gjejne gjoben kur nuk funksionon linku
 
YLBER
Para 24 muajsh  
  
AA849DK
 
daniel
Para 27 muajsh  
  
dua te shikoj gjoben e kesaj makine AA353JY
 
SHKODRA
Para 45 muajsh  
  
o SHTET KARTUQIT.... po prsh n.q.f un kam marr nje gjob qa te duhet ty te me bllokosh makinen ne mes te dursit kur un jam nga shkdra. Ato para do i paguaj un kur un te dua dhe kur te kem mundesi. Edhe me kamat vones probelimi eshte i imi dhe jo i joti. pastaj si paguaj un nje gjob sepse thua ti ke marr nje gjob. as emer polici e as vend ndodhja dhe pa ven nje firm un a jam dakort apo jo. keshtu shkohe ne aurop???? gjoba paguhet ker te vjen letra tek shtepia dhe te jep te gjitha te dhena kur dhe pse e kam marre kete gjob... Shtet lojnash hajdutash e tana te zezat i keni.....
 
rino
Para 46 muajsh  
  
prsh: ku mund te shof kam apo jo gjoba? flm
 
alma
Para 55 muajsh  
  
gjobat e makines
 
alma
Para 55 muajsh  
  
ds
 
fatlum
Para 64 muajsh  
  
i vejn edhe kot
 
Ermir
Para 64 muajsh  
  
As mos e merrni mundimin se nuk funksionon. E kam provuar vete.
 
klevi
Para 64 muajsh  
  
po si eshte adresa ku mund ti shikoj gjobat
 
suzana dervina
Para 64 muajsh  
  
DUA DHE UNE TE KONTROLLOJ GJOBEN TIME
 
riza plasa
Para 64 muajsh  
  
dua gjoben time
 
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: GJOBA MAKINA
Postuar nga: k.s
ikub #:
1205080007