Tashme ikub.al edhe ne FlyBox

01 Pri 13

Shumellojshmerine e informacionit te portalit ikub.al, tashme mund ta merrni lehtesisht nga TV juaj.

 
0
0

Deshironi te njiheni me lajmet me te fundit nga komforti i pultit te TV? Deshironi te lexoni njofimet per prona, makina, punesim? Deshironi te njiheni me ofertat me te mira turistike? Te gjitha keto dhe shume me teper, tani mund ti gjeni lehtesisht nepermjet FlyBox, gjenerates me te fundit te dekoderave te nxjerre ne treg nga Digitalb.

Gama e informacioneve te ikub.al qe ju mund te shihni ne FlyBox, fillon me informacionet e perditshme sic jane Horoskopi i dites dhe Kursi i Kembimit nga bankat kryesore ne vend. Keto informacione mund ti gjeni brenda menuse "Ekstra" te FlyBox. Me tej tek kategoria ikub.al e menuse WEB, ju mund te gjeni shume nga kategorite e informacionit te portalit ikub.al. Duke filluar me lajmet e fundit, lajmet nga kategori te ndryshme si sociale, teknologji, kulture, sport etj. Brenda kategorise Informacione, mund te gjeni makina ne shitje, oferta pune, prona ne shitje dhe me qira, oferta turistike, ofertat e dites si dhe kalendarin me eventet kryesore ne vend. Nje vend i vecante i dedikohet dhe kategorise Argetim, brenda se ciles do te gjeni Barcaletat e fundit, Gossip, filmat qe jepen ne kinemate e ndryshme, etj.


Lajme, kronike, kulture dhe jo vetem, nga Shqiperia dhe rajoni.  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Shtypi i dites


Sondazh


Shfleto artikuj te tjere per: FLYBOX IKUB.AL TV
Postuar nga: admin
ikub #:
1304010201