ATEM
0 0
6
 

Fama shpëtoi jetën e Justin Bieber


24 Nën

Ajo mendon se po të mos ishte karriera, djali i saj do t’u hynte rrugëve të këqija”, theksoi menaxheri i superyllit.

Burimi:

ikub.al

biberMenaxheri i Justin Bieber, Scooter Braun ka deklaruar se nëna e adoleshentit mendon se fama e ka ndalur djalin e saj në mospërfshirjen e problemeve sikurse moshatarët e tij.

Nëna e 16-vjeçarit Pattie Mallete shpesh shkon nëpër turne me djalin e saj, ndërsa beson se karriera e tij rutinore e ka shpëtuar atë nga problemet e moshës.

“Mendoj se nëna e tij, shpeshherë vuan nga fakti se sa shumë duhet të kujdesemi për të. Por ajo poashtu mendon se ndihet më e sigurtë me të si të famshëm, për arsye se jeta e tij është më e strukturuar dhe ne e dimë se ku gjendet ai. Ajo mendon se po të mos ishte karriera, djali i saj do t’u hynte rrugëve të këqija”, theksoi menaxheri i superyllit.

agna_amstel
ventus

Cilat nga këngëtaret e mëposhtme
(Do të vlerësoni si më të mirën?)

Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: nia meba
ikub #:
 6
FAMA JETA KENGETAR
1011240013

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Magbule
Para 52 ditesh  
  
Ilove you justin bieber your my life my world my Engels everything you're my boyfriend
     
sara
Para 7 muajsh  
  
l love you justin biber l love
     
amelja
Para 18 muajsh  
  
I LOVE JUSTIN BIEBER TI JE IDHULLI I TE GJITHE ADOLRSHENTEVE TE GJITE TE DUAN TY JE BEAUTY <3 TE GJITHE DESHIROJNE TI DEGJOJNE KENGET E JUSTIN SELENEN E URREJME TE GJITHE BELIEBERS NA E SHPIF FARE AJO ESHTE KOT
     
tinarina
Para 34 muajsh  
  
i love you justin biber.the beauty we are all sons of the world.....
+1     
erblina
Para 34 muajsh  
  
edhe une e dua justin biber esht shum shum i bukur por selenen e urrej vetem se ajo e do justinin dhe shum lavderohet hahaha i love you justin.....
+2     
aulona
Para 34 muajsh  
  
une e dua shum justin biber poe e urrej selenen ajo ta shpif fare
+2     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan