Fama shpëtoi jetën e Justin Bieber


24 Nën

Ajo mendon se po të mos ishte karriera, djali i saj do t’u hynte rrugëve të këqija”, theksoi menaxheri i superyllit.

 
0
0
Spitali Amerikan

biberMenaxheri i Justin Bieber, Scooter Braun ka deklaruar se nëna e adoleshentit mendon se fama e ka ndalur djalin e saj në mospërfshirjen e problemeve sikurse moshatarët e tij.

Nëna e 16-vjeçarit Pattie Mallete shpesh shkon nëpër turne me djalin e saj, ndërsa beson se karriera e tij rutinore e ka shpëtuar atë nga problemet e moshës.

“Mendoj se nëna e tij, shpeshherë vuan nga fakti se sa shumë duhet të kujdesemi për të. Por ajo poashtu mendon se ndihet më e sigurtë me të si të famshëm, për arsye se jeta e tij është më e strukturuar dhe ne e dimë se ku gjendet ai. Ajo mendon se po të mos ishte karriera, djali i saj do t’u hynte rrugëve të këqija”, theksoi menaxheri i superyllit.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Samireee
Para 6 muajsh  
  
I love you Justin Bieber you are my Lifee you are my everything for meeeeee LOVE FOREVER BIEBER
 
Magbule
Para 25 muajsh  
  
Ilove you justin bieber your my life my world my Engels everything you're my boyfriend
 
sara
Para 31 muajsh  
  
l love you justin biber l love
 
amelja
Para 41 muajsh  
  
I LOVE JUSTIN BIEBER TI JE IDHULLI I TE GJITHE ADOLRSHENTEVE TE GJITE TE DUAN TY JE BEAUTY <3 TE GJITHE DESHIROJNE TI DEGJOJNE KENGET E JUSTIN SELENEN E URREJME TE GJITHE BELIEBERS NA E SHPIF FARE AJO ESHTE KOT
 
tinarina
Para 58 muajsh  
  
i love you justin biber.the beauty we are all sons of the world.....
 
erblina
Para 58 muajsh  
  
edhe une e dua justin biber esht shum shum i bukur por selenen e urrej vetem se ajo e do justinin dhe shum lavderohet hahaha i love you justin.....
 
aulona
Para 58 muajsh  
  
une e dua shum justin biber poe e urrej selenen ajo ta shpif fare
 

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Noizy&Co, shembulli i keq i një gjenerate
(Kështu shkruante parak pak ditësh një media, nisur nga sherri Noizy&Cozman)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: nia meba
ikub #:
FAMA JETA KENGETAR
1011240013

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Allweb
Reklame
inTV