ATEM
0 0
25
 

Skandal shqiptar, Angela Martini pa të brendshme (foto)


08 Qer

Modelja ka pasur veshur vetëm një fustan vjollcë gjatë pjesëmarrjes në “Cfda Fashion Awards”, duke treguar hapur pjesët intime

Burimi:

ikub.al

Angela Martini bën skandal, duke dhënë një spektakël vërtet “hot” për sytë e meshkujve. E pranishme në “Cfda Fashion Awards”, modelja shqiptare e shpallur edhe si “Miss Universe Albania”, ka lënë të gjithë më gojën hapur, duke provokuar një ndezje hormonale te meshkujt. Fustani vjollcë që mbante veshur kishte një çarje aq të madhe, sa që i linte fare pak vend imagjinatës. Çarja e fustanit zbulonte plotësisht pjesët e saj intime dhe surpriza më e papritur ishte fakti që Angela nuk mbante as të brendshme. Praktikisht ka dhënë një spektakël me “drita të kuqe”, që është shikuar me siguri në mbarë botën...


Angela Martini nxjerr pjesët intime

 • http://www.ikub.al/cache/images/e5/e5cfe05e-95d2-44cd-b2dc-453652e9b9bb-660-500-1-111111.jpg

  Angela Martini

 • http://www.ikub.al/cache/images/ed/eda6cd6f-1179-4613-83b0-0a457fd243dd-660-500-1-111111.jpg

  Angela Martini

 • http://www.ikub.al/cache/images/29/29705839-4220-42b0-b6d2-9ab3a5f3fd80-660-500-1-111111.jpg

  Angela Martini

 • http://www.ikub.al/cache/images/96/9699ea33-ccd1-4922-8e4f-5b15a09b0394-660-500-1-111111.jpg

  Angela Martini, ku duket qartë që është pa të brendëshme

 • http://www.ikub.al/cache/images/f6/f6595464-dd47-43e6-9dee-e1e8b9586860-660-500-1-111111.jpg

  Angela Martini

 • http://www.ikub.al/cache/images/f6/f691fd4a-692e-43e7-8200-d9fbf379bd80-660-500-1-111111.jpg

  Angela Martini
living


Sot krahas femrave
(Edhe meshkujt janë duke praktikuar lyerjen e flokëve)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
 25 1106080120

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
lenaaa
Para 9 muajsh  
  
qfar aeusheee
     
ola
Para 34 muajsh  
  
legene femer komplet ,aty seshte vendi per kete pune ,ka vene te tjera ku ta qisesh sheshit moj legene martini ,njollos dhe mbiemrin njollos dhe feten qe do me kap fame ne meyre te piset
turp e faqja e zeze .e shite veten shume lire ,ngope syte e perverseve si albani
+1     
alfons
Para 36 muajsh  
  
esht nje turp i madh apsulutisht.
     
alfons
Para 36 muajsh  
  
ne jeten reale anxhela martini nuk esht siq mund te kuptohet me nepermjet fotos te skandalit, me vjen keq ta them por per nje vajz shqiptare kjo esht nje budallallek i madh
     
gezim
Para 38 muajsh  
  
shummmm
     
fati
Para 39 muajsh  
  
dua te shikoj skandalet
-1     
hali
Para 39 muajsh  
  
mua me pelqeu shum sepse ishte shum seksi dhe kisha deshir ta shija live se me pelqejn femrat seksi poashtu seksi e adhuroj edhe vet
     
alabama
Para 42 muajsh  
  
po budallek me te madh se ky ska,cvler ka fama a po leku ktu ,kur kjo del skandal fare,si si vjen turp xhanem,femra pa moral,turp qe jan shqiptare,turp ti vi
     
bulashi
Para 43 muajsh  
  
Pse a nuk poju pelqen se po kritikoni,qenka rrush,por paska qa te tregoj vetem ngulja Anxhella mos ta ndien.

     
genti
Para 44 muajsh  
  
pak rendesi ka nese i kishte mbathjet apo jo,rendesishme qe eshte e famshme ,dhe se nje dite mund te pozoj nudo,cfar do te themi per artistet e filmave qe bejne nje sken seksi ne filem?.
     
HUnter
Para 44 muajsh  
  
Sa shpejt i krijojme debatet....
pfff. kjo me shume duket si Photoshop se sa foto reale. Nuk eshte shume e veshtire per ta dalluar qe eshte made in Photoshop....
Nuk ja vlen te debatoni per kete...
Pershendetje te gjitheve....
     
Albani
Para 44 muajsh  
  
Cfare rendesie ka se prej ku eshte rendesi ka se qenka rrush
     
Albani
Para 44 muajsh  
  
E paska rru si rrush e paska mwahhhhhhhhhhhhh
     
Blerta
Para 44 muajsh  
  
Angela eshte nje femer, shqiptare, kosovare apo e huaj pak rendesi ka. Ne nuk perfaqesohemi nga 1 apo 2 njerez, te mire apo te keqinj qofshin, imorale ose jo. Vlerat i kemi si nje komb dhe kete duhet te tregojme, pasi nuk na e prish imazhin nje imorale, por sjelljet e perfaqesuesve te popullit.
E shumta qe ka bere kjo "femer" eshte qe te flitet per te nga te gjithe dhe te flitet edhe per origjinen e saj. Ata qe nuk e njohin Shqiperine apo Kosoven do te interesohen te mesojne me shume.
Politikanet, te cilet jane me te interesuarit per kesi "femrash" do tu terhiqet vemendja, dhe ku i dihet mbase ndikojne edhe pozitivisht.
Pastaj, persa i perket kosovare apo shqiptare, "pyll pa derra nuk ka", se nga te dyja anet kemi perfaqesuese te "denja" te imoralitetit njerzor.
Me vjen keq vetem per Angelen se kur te piqet dhe te kthej koken mbrapa do ti vij turp per cfare ka lene kujtim, dhe per me teper kujtime publike, dhe me keq akoma qe parardhesit dhe pasardhesit e saj do te perfaqesohen me sjelljet e saja.
:-)
+1     
Kaltrina
Para 44 muajsh  
  
Paj, nuk po hetohet shum se e paska rrujt mir, hahahahaha
+1     
Arjeta
Para 44 muajsh  
  
Un jam shqiptare poashtu por ana tjeter e kufirit. jam nga Kosova dhe mendoj qe ne jemi ndryshe. Mos ma merrni per te keq se nuk deshiroj te njollos askend, por kjo me iritoj tepër. Ne kemi nevoje qe ta permisojme imazhin dhe te tregojme vlera para tjereve qe nuk na duan.Te huajt mezi presin te na njollosin dhe mua thjesht me vjen shum inat per kete pse ne i japim rast te tjereve te na ofendojnë!
kaloni mire!
     
argjenti
Para 44 muajsh  
  
Une nuk besoj se e ka bere per para. Ka plot arsye te tjera perse mund ta kete bere. P.sh njera eshte qe ne te rrime te grindemi per kete gje dhe si ne shume te tjere, (qe do te thote fame) nje tjeter mbase per inat te ndonje mashkulli. Ec e merre vesh si mendojne femrat sot
     
Mentori
Para 44 muajsh  
  
Plotesisht pajtohem me ju moj Arjete sepse eshte e vertete se nderi nuk shitet me para e ndaj pyetjeve hipotetike nuk ia vlen te pergjigjeni por une nuk mora nje mergjigje nga ju per pyetjen e pare.
     
Avatari
Para 44 muajsh  
  
nuk ju pergjigje pyetjes qe te bera...
     
Arjeta
Para 44 muajsh  
  
Me thuani ju te verteten..A kishit pas deshir qe motra juaj apo vajza te veproje keshtu ??? Nese juve kjo nuk ju pengon ateher un kerkoj falje per reagimin tim. Si duket mendimet i kemi te ndara dhe un dhe ju qe keni reaguar jemi kategori te ndryshme.
     
Avatari
Para 44 muajsh  
  
po nese te ofrojne 100 milion euro moj Arjeta? cdo te beje?
     
Mentori
Para 44 muajsh  
  
Dicka nuk kuptova me ate "femrat e juaja", a mund te ma sqarosh pak Arjete po ju cka jeni , a jeni shqiptare apo.. ?
     
Arjeta
Para 44 muajsh  
  
jo bre, se unë kam para. I fitoj me nder..ndersa femrat e juaja e kane "deshmuar" veten me skandale te llojlloshme. Janë bere "BRAND" ne bote per pune te tilla.Më vjen keq por eshte shume e vertete!
     
Avatari
Para 44 muajsh  
  
po ku e di ti arjeta sa lire? Mbase po te te japin ty aq...del jo pa te brendshme, po pa rroba fare :p
     
Arjeta
Para 44 muajsh  
  
katastrof..turp per femren shqiptare..sa lire shiten te mjerat:(
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as