ATEM
0 0
0
 

Fotoja e parë e Harper Beckham


18 Kor

Cifti Beckham publikon foton e pare te vajzes se tyre te porsalindur.

harper-beckham-1“Ja ku është vajza e babit”, e ka komentuar David foton me të sapolindurën, e cila ka tre vëllezër, Brooklyn, Romeo dhe Cruz.
Më pas fotoja është shpërndarë përmes rrjetit Twitter, duke bërë kështu xhiron e botës.


Në faqet e mediave gossip
(Do të dëshironit të gjenit më shumë materiale për personazhe)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Klaud
Lexuar: ikub #:
 0  2.083 1107180002

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania

digitalb