Albtelecom

Aida Shtino dhe “Njerëz të humbur” gjejnë... TVSH-në


04 Sht

Aty do ta spostojë emisionin, pasi ky televizion ka edhe një audiencë të madhe në vendet fqinje

 
1
0

shtinoTVSH“Njerëz të humbur”, një emision i paragjykuar dhe i ndjekur njëherësh është bërë një tjetër temë diskutimi. Zhvendosja e emisionit “Zonë e lire” në Klan, në të njëjtin orar kur më parë transmetohej emisioni i Aida Shtinos, e la këtë të fundit jashtë loje. Pas tentativave të saj të pasuksesshme për ta vendosur emisionin e saj në një tjetër television, që nga Top Channel e deri tek AS, duket se tashmë dilema është zgjidhur. Mesohet se Aida do ta çojë atë në Televizionin Publik Shqiptar, duke qenë se ky televizion ka edhe një audiencë të madhe në vendet fqinje. Ky është lajmi i ri që vjen prej lëvizjes së saj, ndërsa nuk dimë nëse ajo do të arrijë të akomodohet lehtë në këtë zhvendosje të radhës, po ashtu siç nuk dihet se kur do të fillojë emisioni në kanalin e ri.
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Florion Misiri
Para 5 muajsh  
  
Mirmbrema. Une kerkoj nenen time kam lindur ne Uren Vajgurore afer Beratit pastaj me kan cuar ne schtepin e femijes ne Vlor Kam lindur ne 21-04-1976 Me schum nuk di..
Pershshendetje Florioni..
 
yzeir llanaj
Para 28 muajsh  
  
aida do tju lutem shume te me pasqyroni historine e humbjes te vellait tim luan faik llanaj i humbur ne1992 ne greqi dhe eshte denocuar humbja e tij ne vitin2006
 
Eli
Para 31 muajsh  
  
Ju lutem kur do te filloje Ku emisiom na jepni nje pergjigje .............
 
sonila
Para 31 muajsh  
  
pershendetje ju lutem do doja te vieshit ne kermk im te babait tim tomorr kiptiu aji esht me semundje mendore esht larguar paraditen e djeshme reth ores 12 30 esht me origjin nga lusgnja me banin me vlore nuk diet se ku ka shkuar ne telefon esht shum i corjentuar nuk se ku nddhet kemi ber edhe denancim ne policin e vlores ju lutem per cdo te dhen kontaktoni me kete imejl ose edhe me policin
 
parashqevi nano
Para 40 muajsh  
  
pershendetje aida mos degjo ata qe te kercenojne se jane frikacak se ai qe eshte trim del perball ata qe te kercenojne tremben nga e verteta vazhdo rrugen tende te drejtena mundeso qe ta shikojme kete emision dhe ne ne itali se vec tvsh nuk na e merr ju perqafoj fort parashqevia agrigento sicili
 
zahiri nga Salzburgi Austri
Para 45 muajsh  
  
aida ju pershendes juve edhe stafin ejuv qe shum pun kini ber te shkelqyshum por mese shumti me pelqen kur te xhein femit e ibeni se bashku me familje edhe jetimat ashtu se njerzit qe jan te rritun nermal ata vet nuk dojn te behen se bashku me familje nuk ka nevoj te kerkoni faare ata njerz vetum femit edhe jetimat ase shumti tung
 
alberti nga vijena e austris
Para 45 muajsh  
  
pershndje nga une alberti se jujeni tu boh nji pune Shum humane
 
rraman
Para 51 muajsh  
  
pershendetje jam i interesuar qe te gjej familjen e gjyshit tim ne zajas i cili ka lindur ne zajas ne vitin 1901 me emrin myfail emrin e nenes e ka pasur fatime dhe emri i babait beqir ku i cili esht larguar nga maqedonia i vogel e ka qendrua ne shqiperi ne fshatin dragostuj te librazhdit e aty ka punuar per 8 vjet tek nje familje e me pa ka ikur ne cerrik te elbasanit ku i cili esht martuar e ka len 2 goca e ne moshen 40 vjec ka vdekur me hapjen e kufijve te mallkuar qe ndan njerzit per se gjalli i vellai i tij me emrin maksut beqiri con nje leter pas nje kurt hamitaj i cili ia jep mustafa tabaku ku mami im e ka vella pe nene dhe ne leter shkrueshe qe zoti myfail a ka len femi dhe pergjigjia i kthehe qe jo ska len femi por e verteta esht se myfaili ka len dy goca ku njera ndodhet ne pogradec e tjetra ne dures.dhe per vellain myfailit qe ne e njoim me emrin maksut.beqiri e kemi si baz se gruas se tij i kish then se kam nje vella ni maqedoni me maksut beqiri dhe emri i nenes e babes esht beqir dhe fatime ju lutem nje numer qe te kontaktoj me ju faleminderit
 
sanije
Para 52 muajsh  
  
kur do vesh ne kerkim arist murati (sulaj)
 
sami
Para 52 muajsh  
  
pershendetje ju pergzoj per emisjonin kam nj lajm rastin e gjonit me te vertet nje njeri ka punur ne hotel bozhur der para lufte po aj njeri qe ka punu por me emer tjeter me emrin qerim alija ne mosht te vjeter e dim se ishte nga shipria dhe ne at koh nuk ka guxur te jep tjera informacijone por ne dit ne vijim do sigurojm edhe foto te ati personi ta vertetojm se a osht personi qe kerkoni ju pershendes nga prishtina
 
sami
Para 58 muajsh  
  
mefalni qkauba me hasan komonin nga peja au gjet ose kjo asht loj e keqe aida ejuve
 
lec ivanaj
Para 61 muajsh  
  
jam nje fans i emisjonit tuaj.per sa i perket personit nga tirana L.Shoshi qe e kerkoni prej disa kohesh jam i bindur se 100% deri ne vitin 2006 ka qen ne Rome ne dalje te metros ne Termini{Rome}ruga per momentin nuk me kujtoher si emer por eshte ruga qe shkon per ne piazza vitoria,jam i sigurt qe keti personi cdo dit qe beja at rug i ofroja duhan dhe dicka per te ngrene,por qe nga 2006 une jam larguar nga italia dhe nuk e di nese vazhdon te jet po ne at vend ku e kam par une.{bazohem ne foto}ju kam telefonuar vitin e kaluar dhe ju kam tregua per kte person,me vjen shume keq per personin qe ju telefonoi {vitin e kaluar}dhe ju tha qe ndollem ne termini e nuk arrij ta gjej qe 100% ka qen ne at zon,por uroj zotin qe ky person te gjendet per hir te familjes dhe tuajin si staf qe jeni shume te mrekullueshem.lec ivanaj shengjin,lezhe
 
MAJLINDA SHALA
Para 62 muajsh  
  
pershendetje nga majlinda ju kisha uru per emisjonin shum imir esht por puna asht kshtu un edu nje vajz aq shum edhe tash me ta kam hump kontakte sekum par qe 14 vjet ekum kerku aq shum po spo mundem ta qej per fat te keq biemrin nuk ja di sepse ater kur jemi par me ta dhe jemi be shoqe kaqen luft jemi taku ne shqiperi ama emrat efamiljes ja tesaj ja di vetem te nenes jo por qysh ata ater kan than jemi kumunes prizerenit jukisha lut juve qe amundeni mum ndihmu per keta sepse aq shum me mungon dhe edu aq shum vetem qe sjemi bashk norvozona shum shpesh tham se di pse jetuj efetmja shpres asht te un ta qej sepse pate nuk dua te jetoj ju kisha lutur qe te mendihmoni se kam nevoj per juve shum
 
afrim
Para 62 muajsh  
  
nrase ak mundsi mundet te ju ndimoj te komunikojm sa her te doni nga struga jam ju pershndes dhe ju ndjek shum her
 
ariana
Para 63 muajsh  
  
kerkojme artan dalip lleshi lindur ne shkoder
 
sadik aliu austri
Para 63 muajsh  
  
ju lum se jeni nj der emisionet ma t shikuar po kam nj pytje aka mundsi qe ky emision t jepet t shtuneve se n dit pune asht shum vshtir ta pecjellmi de ri n fund se shum shqiptari de shiron tju ndihmojn ju faleminderit dhe shum respekt pr stafin e kti emisioni ju lumt
 
sadik aliu austri
Para 63 muajsh  
  
ju lum se jeni nj der emisionet ma t shikuar po kam nj pytje aka mundsi qe ky emision t jepet t shtuneve se n dit pune asht shum vshtir ta pecjellmi de ri n fund se shum shqiptari de shiron tju ndihmojn ju faleminderit dhe shum respekt pr stafin e kti emisioni ju lumt
 
mira
Para 63 muajsh  
  
Aida me pelqen emisioni yte paqedashes qe ndihmoni njerez te humbur,por nuk me vjen mire qe mos te merren masa te rrepta per ato 5 vajzat qe zhduken vajzen e vogel te pafajshme e i shkateruan jeten familjes se Bleonas nga veriu.Ato vajza duhet te ndeshkohen ne maksimum derisa vajza te gjehet.Nqse ato do ishin ktu ne amerike do ishin ne burg sepse quhen fajtore per kohen qe kane qene bashke dhe kane pergjegjesi
 
Naimi
Para 64 muajsh  
  
pershendetje nga Naim Bajrami nga geneva ju pershendes zonja aida je e mrekullushme e pa zavencushme që pi bashkon familjaret une jam shum i vogel met dhon kshilla por nqoft se ka mundesi per me ndru programin se të merkuren edhe ju ekini ma shtir edhe ne se mebo te shtunen krejt shikusit jan në pushim edhe te dilen qe kshtu kan hapsir të ju ndihmojn besoj që shum ma leht asht per mi gjet njerzit se te merkuren kush punon në mergim ka ora 22:00 krejt jan në gjumë flm per mirkuptim ju pershendes dhe suksese në qdo lami
 
sadik
Para 64 muajsh  
  
ju lumt ju ve dhe stafit tuaj jeni e nj yll ma shum ban pr shqiptaret aida me stafin se policija es shtetit edhe nj her eporosis t gjith shqiptaret q aida ta marr emnin nana terez ose muti tereza ju lumt
 
muhamet
Para 64 muajsh  
  
je nje zoj e qmushme ethe e respektune jo veq per mu e familj ton po per gjith kombin zoti koft me ty e familjen tende nes ki munsi veq mum njoftu per rastin e ketyneve jetimave kosoves se shum jami i prekur
akan vendos kontakt me te emen
nga sllovenija
kam nje vrejten tek ju per kta personat qe jan shum te rritur
eth skan deshir te kontaktojn met afrit e familjes
üpermu ata jan njerzit nate perpamendur ne bot
mas shumti mu me prekin keta jetimat qe kan vijtur me shum vit eth femet qe iakn mar kriminalat per nevoja personale
keto duet teken tjeter respekt
ju pershendes nga shpirti e zemra
e ime
juve the stafin e juv zoti ju bekoft
klm
 
hatixhja
Para 64 muajsh  
  
ju pershendes aida .mota ime shpresa krasniqi nga gjermania.ju ka shkruar per kekimin e vllaut qe sht i humbur qe 12 vite.vllau i im quhet hasan riza komoni nga dardani 3 e pejes kosov.e kemi te vetmin vlla ne familje.nena po vuan shum se edh nje vlla na esht vra ne luft.ju lutem presim ta publikoni sa ma shpejt ne emisionin tuaj
 
valdete
Para 64 muajsh  
  
pershendetje aida jeni te mrekullushem ti me gazetarte ety ju lumte per punen qe e beni
 
valdete
Para 64 muajsh  
  
pershendetje aida e gazetaret qe i ke jeni te mrekullushem per fatin e njerzve qe e kerkoni ,vertet eshte mire qe beni kete pune aida ,e prese me knaqesi kete emisjon njerzit e humbure se vertet kame derdhe lote nga gjerat se kame ndegjuare ,ju uroj pune te mbare ty aida e gazetarve ,vertet jeni te mrekullushem qe bashkoni shpirta te njerzve,une jetoj ne austri me gjithe qefe e prese emesjoni e juve aida
 
RENATO ADRI
Para 64 muajsh  
  
pershendetje njerez jam renato adri dhe interesoem per irjat adrin ka umbur konktakten 20 skurt 19992 ga greqia vendlindja korc mosha aktuale 56 vjac nuk dime gje per fatin e ti gjer sot nuk kemi as nje te dhene per te
spresojme tek ju urime per emisjonin me respekt renato adri kjo eshte andresa time renato03-1988@hotmail.com ky eshte numri tim i telefonit gr oo3o6979866473 alnania 0694798942 faleminderit per mirkuptimin .
 
RENATO ADRI
Para 64 muajsh  
  
pershendetje emisjoni njerez te umbur jam renato dhe interesoem per irjat adri kam sjelle te dhenat e keti personi para 5 vjtehesh po ju nuk e kini dhene as njere si pasaporte ju lutem a kini donje te dhene per kete person . denancimin e kam bere me gazetaren eseden.me respekte renato
 
sadik aliu austri
Para 65 muajsh  
  
pershendetje mat mira ju lum se aida duhet t shpallet nana terz se ta bashkosh njfmi me familje nuk do komete po ne njeriu q ka vlera aq tmira duhet ta ndimojm po kshurmi ta hupim ju lum stafi juaj julum
 
ZADE
Para 65 muajsh  
  
KAM NJI PYTJE QFARE ASHT KONTAKTI EMAILI QE MUJ TA BAJ PYTJEN
 
dario.damiano
Para 65 muajsh  
  
kam nje denoncim per te ber ku mund ta bej?
 
veton
Para 65 muajsh  
  
pershednetje te nderuar stafi njerzte humbu por ne veqanti pershendetje per Zonjen Aida Ju kisha lut te gjith ju nga stafi juaj per ndihmesen mbasi kerkoj vllaun tim binjak Driton Sallova nga prishtina disa her ju kemi kontaktuar ne telefon por asgje nuk ka nga lajmi per vllaun tim nje her me patet then qe keni nje lajm nga Kroacia por asgjeme ju lutem shum Zonja Aida te em ndihmoni per vllaun tim Dritonin ju pershendes me repekt nga un Vetoni
 
Laura
Para 65 muajsh  
  
Si mundem ta shikojm "njerz te humbur" live ne internet?
Se nuk po muj me gjet?!
Tung flm shum
Laúra
 
majlinda
Para 65 muajsh  
  
pershendaetje nga majlinda shala po si jeni deshta tju tham un jum nda nga nje shoqe nese muni mum ndihmu thirrni ket numer 044638081 jum nda nga nje shoqe etash po ekerkoj po spo muj ta gjej edona
 
isa gllareva42 vjeqar
Para 65 muajsh  
  
i humbur qe 19 vite jan 5 vet
i gjat 1 20 syt ngjyr kafeflok ngjyr gishtajnga komuna e drenasit
 
florim berisha
Para 66 muajsh  
  
mir mrama apo si tju them pershen detje i gjith stafit te juaj duke nisur nga aida e gjeri te ma i mrami ju preshen des per zemer sisht se jeni duke ber emision te qeluar de kam ne porosi nga ju vetem vazhdoni keshtu se jeni te mrekullushem kisha nje pytje per juve z. aida une jam florim berisha nga ferizai i kosoves dhe e kam paraqitur nje femite ju para 3 vitesh po akaoma ska gje te re jam ne pritjen tuaj zonja dhe stafit tan zonja aida mbeteni te pershendetur prej zemres sime
me rrespekt florim berish ferizaj kosov
 
ermir
Para 66 muajsh  
  
mir esht ta pershkuash me fjal po jo me poletikan qe ka shqiperija se jan njeres pa zemer dhe te pa shpirt po ne populli e vua kete ne familjet tona dhe ne zemrat tona po poletikanet po presin ku ti kalojn festat e fun vitit por familjet shqiptare nuk kan buke te hajne per dark une ju uroj familjesh te njeres te hubur ti gjejn sa me shpejt dhe vecati aides qe po ben kete emisjon human
 
zana
Para 67 muajsh  
  
pershendetje si mund ta shoh on line kete emision?
 
zana
Para 67 muajsh  
  
pershendetje si mund ta shoh on line kete emision?
 
zana
Para 67 muajsh  
  
pershendetje si mund ta shoh on line kete emision?
 
zana
Para 67 muajsh  
  
pershendetje si mund ta shoh on line kete emision?
 
zana
Para 67 muajsh  
  
pershendetje si mund ta shoh on line kete emision?
 
zana
Para 67 muajsh  
  
pershendetje si mund ta shoh on line kete emision?
 
zana
Para 67 muajsh  
  
pershendetje si mund ta shoh on line kete emision?
 
zana
Para 67 muajsh  
  
pershendetje si mund ta shoh on line kete emision?
 
Fadili
Para 67 muajsh  
  
ju pershendes per emisionin,por e kam nje lutje qe emisioni te jet te shtuneveve pasi te dieleve eshte pushim e mund ta shikojm deri ne fund.pasi qe te merkureve esht ne mes te javes .ju pershendet Fadili nga Gjermania
 
Xhenc Bezhi
Para 67 muajsh  
  
Pershendetje stafi i emisionit njerez te humbur!
Kam thirre nder te paret te jap kontributin tim prej 100 eurosh per ti dale ne ndihme Donaldit te vogel. Kam lane dhe numrin tim te telefonit te me dergoni nje sms ose nje email ne adresen time pasi qe nuk mund ti lexoje shkronjat poshte ekranit.
Me shprese qe sado pak mund te ndihmoj ju pershendes e Donaldit i deshiroje sherim te shpejte
Xhenc Bezhi
Salzburg
Austri
 
lule parubi
Para 67 muajsh  
  
/Users/pri/Desktop/Tab varie/Foto0011.
jemi familjaret te zonjes MRIKE DODAJ banuese ne Bushat te Shkodres,jetonte prej 4 vitesh ne Itali ,vuante semundie pleqerie, harres totale,prej dates 4 korrik largohet nga shtepija ne Itali,disa persona e kan pare,kerkohet nga shteti per nje jave, fatekeqesisht asnje pergjigje positive,kemi bere publike ne emisionin chi l'ha visto,me shum dhimbje ju drejtohem juve ju lutem me ndihmoni ju lutem edhe sikur te jete e vdekur,meriton nje fund te nderuar sikur ishte edhe ajo,nena e te gjitheve,e nderuar nga te gjith,si ajo nderonte te madh e te vogel. Ne mendojme se eshte ndimuar nga njerez bamires,e pamundur te largohet per pak koh pa lene gurm.ju lutem me ndimoni..TE DHENAT JANE MRIKE DODAJ 75 VJEçE. 1.60 E GJATE.SYTE BOJE QELLI.VESHUR ME VESHJE KOMBETARE.LARGOHET NGA SHTEPIJA ME DATE 4 KORRIK TE KETI VITI PREJ KU BANONTE FORNACETTE KOMUNE MONTESPERTOLI,FIRENZE.ITALI
 
Shem Reçani
Para 67 muajsh  
  
Ju përshëndes përzemërsisht për emisionin tuaj e nderuar Z. Aida si dhe stafin tuaj drejtues, emision ku lotet e pikllimit nga ndoj her na ktheni në lot gëzimi ku në oret e transmetimit të programit tuaj jemi të gjithë Prindër e fëmi para ekranit duke pritur për zbardhjen e fatit të shumë Vëllezërve e Motrave tanë. Transmetimi përmes valëve të RTSH ësht ma se i qëlluar nga se RTSH na lidh gjithë Shqipëtarëve an e mbar Botës, Urime dhe përshëndetjet më të sinqerta për ju dhe stafin tuaj nga Zvicra.
 
daniel guga
Para 67 muajsh  
  
pershendetje emisioni njerez te humur.quhem daniel guga jam nga librazhdi qyteti kam 4 5 muaj qe kam hum kontaktin me nusen dhe kalamajt gruaja ime quhet EDLIRA JUGU E DATLINDJES 08-1-1983LINDUR NE QYTETIN LIBRAZHD.VAIZA QUHET VAINA JUGU EDATLINDJES 19-06-2000 DJALI QUHET ERISELD JUGU I DATLINDJES 08-11-2005 HEREN E FUNDIT DIKUSH IMBAN PENG NE ITALI DHE VENDI QUHET KASTROVILA.KAM TELEFONUAR SHKOLLEN QE FEMIT BEJN NE FILLIM METHOSHIN QE JAN TE REGJISTRUAR KETA FEMI MEKETA EMRA UN IPYTETA PO KUSH ISHOQEREON FEMIT NE DANIELSHKOLL AJO ME PERGJIGJET NUK MUN TI THEM SE KUS ISHOQERON FEMIT E TELEFONOVA MBAS NJE JAVE ME FON QE NU JAN ME TEREGJISTRUAR JU LUTEM DUKUSH MBAN PENG FEMIT E SHUM URGJENTE NIMA JUAJ MEBEN TE LUMTUR MUA DHE FAMILJES TIME ESHT NJE RRJET ME TEDHENAT QE KAM MAR SHUM TE RREZIKSHME.PO JU LE NUMURIN TIM 3272685407NDODHEM NE ITALI NENJE PROVIC TE KATANIJES ZONA KU UN RRI QUHET MALETTO.JU FALEMINDERIT.DANIEL GUGA DATA 21-11-1973.NUMURI I SHKOLLES QE FEMIT BENIN ESHT DHE ADRESA,PIAZZA INDIPENZA 87012 CASTROVILLARI COSENZA TEL 0981491387KJO ESHT ADRESA KU FEMIT ISHIN TE RREGJISTRUAR NE SHOLL
 
daniel guga
Para 67 muajsh  
  
pershendetje quhem daniel guga nga librazhdi ju lutem ju kerkoj ndim kam 4 muaj qe nuk di se kuikam kalamaj ju lutem kerkoj ndim nga ju askush nuk me ndimon kam 4 muaj qe vuaj ne vet vete po ju le numurin e telefonit 3272685407ju7 faleminderit
 
daniel guga
Para 68 muajsh  
  
pershendetje jam daniel guga nga librazhdi me dua te flas me ju urgjent ju telefonova po nuk pergjigjet njeri kam 3 muaj qe ju kerkoj por nuk po mundem dot te komunikoj me ju ju lutem po ju le numurin tim ndodhem ne itali 3272685407 ju faleminderit
 
kostas
Para 68 muajsh  
  
hello
 
kostas
Para 68 muajsh  
  
hello
 
kostas
Para 68 muajsh  
  
hello
 
kostas
Para 68 muajsh  
  
hello
 
kostas
Para 68 muajsh  
  
hello
 
susana
Para 68 muajsh  
  
a mundet dikush mem tregu se ku mund ta shiqoj njerez te humbur ne internet se nuk po mundem me ghet,ju kisha lut shum flm
 
Aferdita
Para 68 muajsh  
  
Eshte nje nga emisionet qe me pelqen me shume,sepse bashkon njerez te zhdukur prej vitesh.Aida dhe stafi i saj ka bere nje pune shume shume te madhe dhe te lodhshme,mund,djerse dhe shume sakrifica qe ky emision i drejtuar me mjaft mjeshteri nga gazetarja Aida te shikohet anembane botes,e pergezoj per kete angazhim te madh qe ka marre persiper e qe ka dhe rezultate mjaft te mira.Shume nena,motra baballare etj kane marre lajme te mira dhe kane bashkuar shume zemra.Je e mrekullushme Aida dhe mezi pres qe te filloi.Endek me shume kenaqesi.Ke marre dhe vazhdon te marresh bekimin e shume nenave ne vecanti.Edhe njehere te pergezoj nga zemra.Me shume respekt nje zonje qe jeton ne Amerike Aferdita.
 
sadik aliu austri
Para 68 muajsh  
  
mezi po presim me fillue emisioni mai shiquari n rruzin toksor
 
ale
Para 69 muajsh  
  
un e kam lexuar diku ne nje faqeinterneti te njerez te humbur .....qe fillonte te tvsh ditet e para te tetorit por sot data 10 e ende ska filluar . e keqa esht se nuk dim as se ca dite te javes fillon per te par nese fillon kete jav apo tietren .....gjithsesi doja ti beja nje urim te gjith atyre qe kerkojn te afermit te bashkohen sa me par nga ale italy
 
isufi
Para 69 muajsh  
  
pershendetje me vjen keq per pengesa qe kenipo kur mun me fillu emisjoni nese ka mundesi me dit
 
isufi
Para 69 muajsh  
  
pershendetje me vjen keq per pengesa qe kenipo kur mun me fillu emisjoni nese ka mundesi me dit
 
Fabjola Bejaj
Para 69 muajsh  
  
Pershendetje! Jam nje qytetare nga Vlora,e interesuar per emisionin tuaj. Duke pare rezultatet e emisionit tuaj dua te bej nje denoncim te ri ne zyrat tuaja. Vellai im, nje djale 15 vjecare ka humbur kontaktet me familjen ne rrethana misterioze, me date 16.007.2011. Kemi afersisht tre muaj qe po jetojme nje mankth te vertete. E kemi denoncuar rastin ne polici mirepo ata nuk kane zbuluar asgje rreth fatit te vellait tim. Ju lutem do deshiroja nje numer kontakti me ju. Ju lutem me doren ne zemer. Ju jeni shpresa jone e vetme. Ju faleminderit!
 
afrimi
Para 69 muajsh  
  
Nuk eshte serioze te reklamohet gati nje muaj:SE SHPEJTI NE TVSH;...POBEHUNI EUROPJAN DHE TREGONU TRANSPARENT?KY EMISION SKA NEVOJ PER PUBLICITET SEPSE MEZI PRESIM TE FILLON E KEMI NE ZEMER ASHTU SIKUR FAMILJET PER NJERZIT E HUMBUR NATYRISHT QE HISTORIT E TYRE TE KEN PERFUNDIM POZITIV???JAM GAZETAR NGA KUMANOVA..PA HEZITIM MUND TE BASHKPUNOJM...PO KENI NEVOJE...
 
laureta
Para 69 muajsh  
  
nuk di por emisioni vrtet ka vler mezi po pres kur po nis se kam par shum ngjarje dhe kam dersh lot shum e mezi po pres se kam dhe un ni istori dhe nuk me rri meraku pa me e gjetur posikur tjet gjona e fundit e kam me ni fjal askush nuk mundet me mkuptu
du me mndimu
 
Sonja
Para 70 muajsh  
  
Po kur do te jepet ky emisoni, se mesi po prese qe te filloj????!!!!
 loading...


Ikub Promo
facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Zgjedhjet në 18 qershor
(Do të votoni apo jo? )

Shfleto artikuj te tjere per: AIDA SHTINO NJEREZ TE HUMBUR TVSH
Postuar nga: mbalena
ikub #:
1109030085


Digitalb


UnionBank