Shokuese! Vella e moter filmohen duke kryer seks


10 Sht

Dy te rinj nga Britania e Madhe, Richard Finlayson (21 vjec) dhe motra e tij, Kirsty (18 vjec) u arrestuan, pasi u filmuan nga nje kamera sigurie nderkohe qe kryenin marredhenie seksuale ne ashensorin e nje stacioni treni ne Skoci.

 
0
0

cift ne ashensorAta u ndaluan, pasi nje punonjes i hekurudhes njoftoi policine se dy te rinj po kryenin merredhenie seksuale ne ashensorin e stacionit. Vetem pasi u arrestuan u zbulua dhe lidhja familjare e tyre.

 
Regjistrimi shokues prej 15 minutash tregon se ata te dy kane kryer marredhenie dy here, ndersa Kirsty mori nga Richard nje kartmonedhe prej 20 lirash, njofton The Sun. Vajza ka pranuar se ka kryer seks me te vellane, por mohon te jete paguar per kete gje.
 
Familja e tyre nuk po arrin ta besoje ende se kjo mund te kete ndodhur vertet.
 
"Jemi te shkaterruar. Nuk mund ta besojme. Eshte nje makth", ka deklaruar nje mik i familjes.   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Toni
Para 56 muajsh  
  
I pergezoj kta dy per guximin. Keta komentuest qe po i shoh besoj se me teper se gjysma e tyre kan pas marrdhenje me motren ose vellaun e tyre. Po ktu paraqiten se jan kunder. Un kam pas marredhenje me motren time me te re dy vjet edhe kenaqsin qe e kemi perjetu ne martesa asnjeri nuk e kemi ate knaqesi.
 

ne ju rekomandojme
Njoftohu i pari, merr informacionin më të fundit! KU?
ikub.al, portali kryesor i informacionit në vend, sjell prane jush njoftime.ikub.al me një fytyrë tërësisht të re.

Spitali Amerikan, ofertat e 2017 – cilësi në shërbim dhe çmimet më të favorshme
Si një nga institucionet e para private shëndetësore në vend, Spitali Amerikan është i pari dhe i vetmi spital, i cili vjen në shërbim të pacientëve me ofertat dhe çmimet më të mira për shërbimet shën

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Horoskopi
(E besoni apo jo)

Shfleto artikuj te tjere per: INCEST SEKS
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1109050115
Reklame


Reklame
Abissnet


Reklame
DGA_BigBrother9