Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Irlande, detyron me dhune te shoqen te beje seks me qenin
 
Shperndaje
ikub#: 1112010118
Sean McDonnell, 57 vjec rrezikon denim te perjetshem.

Sean McDonnellKa detyruar me dhune te shoqen te kryeje mardhenie seksuale me qenin e shtepise, nje qen i races Shepherd German, dhe pas kesaj ajo ka vdekur.
Edhe pse gruaja eshte cuar me urgjence ne spitalin e qytetit Limerick, ajo nuk ka mundur qe t'i shpetoje vdekjes si rezultat i nje shoku alergjik.
Ngjarja, e cila me te drejte mund te konsiderohet si me perversja e mundeshme ka ndodhur disa kohe me pare, por procesi gjygjesor kunder te shoqit tani sapo ka filluar.
Sipas te gjitha gjasave, Sean McDonnell rrezikon te marre denimin me burg te perjetshem, edhe pse deri tani, ai eshte mbrojtur me tezen se mardhenia e te shoqes me qenin ka qene konsensuale.(Marre nga The Irish Daily Star)

 
Ventouris
ventouris


Postuar: 01 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: IRLANDA QENI SEKS

Albtelecom
loading...
se di   Para 65 muajsh     
wat
arjan   Para 68 muajsh     
tallni karin ju kara sdini ca beni
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Digitalb


Më të lexuarat
Turizmi


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved