Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Alma e BB 4 le italianin, tani me te dashur te “ri”
 
Shperndaje
ikub#: 1112270014
Tashme Alma dhe Çimi, dy lojtare te BB4, kane vendosur te dalin hapur ne lidhjen e tyre, qe u perpoqen ta mbanin sekret per nje kohe te gjate.

Alma e BB 4Paralelisht me ndarjen e saj nga i fejuari italian Antonio, per Almen qarkullonin fjale se ajo pas daljes nga loja e kishte thelluar miqesine me Shkelqimin e BB4 nga Vlora, ndersa kishte krijuar nje lidhje te fshehte. Pavaresisht mohimeve te ndryshme, ata nuk kane ç’te fshehin me. Tashme Alma dhe Çimi, dy lojtare te BB4, kane vendosur te dalin hapur ne lidhjen e tyre, qe u perpoqen ta mbanin sekret per nje kohe te gjate. Fundjaven e kaluar, Alma ka festuar 30-vjetorin e saj, ne nje party qe ka organizuar ne “Living Room” ne Tirane. Dhe ne festen e miqve ka pasur ne krah pikerisht Çimin, duke e prezantuar si te dashurin e saj. Ne festen me nje rreth shume te ngushte miqsh, mes te cileve ishin Klaudia dhe Alkena, Alma dhe Çimi kane shkembyer gjeste dashurie, ndersa kane hapur shampanjen dhe kane prere torten. Per sa i perket dhurates, Alma ka marre nje dhurate vertet speciale nga Çimi, nje portret te veçante. Ata jane treguar te kujdesshem per te shkembyer puthje dhe kane qendruar gjithe mbremjen te perqafuar. Kjo vere ka qene nje stine qe i ka bere ata te sakrifikojne shume per njeri-tjetrin. Per kete, Shkelqimi ka organizuar darka e pritje te veçanta me ish-banoret e tjere te “Big Brother”, qe te mos binte ne sy prania e Almes, e cila fillimisht pohoi se kishte lene Italine per t’u vendosur ne Shkoder, ku dhe kishte hapur nje biznes te sajin, pikerisht nje dyqan veshjesh. Ndersa Shkelqimi, i cili brenda lojes ne “Big Brother” shfaqi talentin e tij te gatimit dhe pasionin per kuzhinen, gjate veres mori me qira nje restorant ne Himare, ku ftonte shpesh miq te tij edhe nga Vlora, e nje nga vajzat qe s’mungonte asnjehere ishte Alma. Pavaresisht fjaleve te shumta per lidhjen e tyre, fakti qe Alma ishte e fejuar, i detyronte te tregoheshin shume te mbyllur ne berjen publike te kesaj lidhjeje. Gjate veres, ata kaluan disa dite te veçanta pushimesh ne Majorka. Duket se tani vajza nga Shkodra dhe djali nga Vlora kane nje lidhje pasiononte mes tyre. Ne fillim pati komente plot skepticizem per sinqeritetin ne lidhjen e tyre dhe vazhdimesine. Pavaresisht faktit qe Alma eshte pak me e madhe ne moshe se Çimi, duket se ata kane nje ndjenje te forte per njeri-tjetrin. Pak muaj me pare, Alma me rikthimin ne Shqiperi i dha fund lidhjes trevjeçare me italianin Antonio Gravino, i cili i beri nje deklarate publike dashurie Almes, ndersa i dhuroi unazen ne nje nga te shtunat e spektaklit. Le te shohim se si do funksionoje lidhja e saj me Çimin.ventouris
ventouris


Postuar: 27 Dhj
 
Shfleto artikuj te tjere per: ALMA

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved