Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Bleona zbardh detaje rreth sulmit ne Londer
 
Shperndaje
ikub#: 1202080009
Aktualisht Qerreti ndodhet ne Angli dhe me ane te fecebook ka folur per email-in.

qeerett99Diten e djeshme ne disa redaksi mberriti nje email ku shkruhej: “Vetem dua tju bej te ditur se udhetimi im ne Londer ka qene nje katastrofe. Isha duke kaluar nje kohe fantastike deri mbreme kur humba te gjitha parate, kartat e kreditit dhe telefonin. Ishte nje eksperience e frikshme, pasi u godita ne pjesen e pasme te shpines, ndersa ndodhesha ne nje klub. Jam ende gjalle dhe kjo eshte e rendesishme, por tani kam mbetur pa para dhe kam nevoje per ndihmen tuaj. Dua te me dergoni disa para, dhe ju premtoj se do tua kthej perseri sa po te kthehem ne shtepi. Ju lutem me njoftoni se çfare do beni. Bleona Qerreti”.
Pasi lajmi u publiku ne faqet e internetit Bleona Qerreti ka thene se hackerat i kane vjedhur paswordin e emailit, ajo shkruan ne faqen e facebook: “E maili im eshte komprometuar dhe hackers-at i kane derguar e- mail te gjithe listes sime te adresave, qe une jam ne Londer dhe kam nevoje per para. Une jam mire dhe nuk ka asgje te vertete, por eshte mire te shikosh qe kam shume shoke e nuk me ka pushuar telefoni. Ju falenderoj te gjitheve per dashurine e pakompromiste, Love Bleona.” (Marre nga albobserver.com)Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: BLEONA QERETI EMAIL LONDRA

loading...


nita   Para 67 muajsh     
Njerzt me nje nivel te ulte perdorin fjalor te piste,harrojn ata se kan gra,motra etj,edhe ata jan si Bleona,edhe un eedhe ti,edhe ajo si ne.Skemi qka ta qeshim askend,esht nje mburrje,esht krenari per ne te te shohim ne karieren qe ke arrit,mos qaj koken se cfar shkruajn te tjeret,se secili kishte pas deshire me te pas,DHELPRA KUR SE KA MBRRI RRUSHIN ,KA THEN I THARTE.Une nuk kuptoj si skan pak njerzi,karakter,moral kta njerz qe shkriajn fjale m ete renda,a mendojn se kta njerz kan fmije,burra.ose kunderta,dhe si ndihet ne ato momente,ne je trim trimreshe trego facen ktu,prap po them jo mbas perdeve.Por m enjerze te tille jemi msua ,andaj nuk esht per tu habitur,Suksese Bleonaaaaaaaaaaaaa
nita   Para 67 muajsh     
Po ne mbare nuk dime asgje,vetem prap,ashtu si jemi dhe jemi!!Jo te gjithe jan keshtu,por k amjaft qe ju interesojn edhe gjerat private te njerzve.Gjithmone njeriun e zgjuar,te vyeshem ai.ajo qe arrin ne e perbuzim,neve mundohemi me i ngrit njerzit qe nuk meritojn.Vetem i,e marre me qene,se vet shkrimi tregon se ishte shpifje.Per qudi kjo i ka ftuar shoqerine ne fcb,ncncnc,secili nga ne do e kishte ndihmuar,edhe plus shteti i ndihmon ne ato raste,e dergon deri ne at vend nga ka ardhur.Edhe ajo ka pas n jerz te vet,prind,burrin familje secili do i kishte ndihmuar,nuk i kishte ardh radha te kerkon ndihme ne fcb,Kujdes fjalorit,se lehte esht me shajte nder perde!!! Bleona je yll dhe te lumte per suksesin.
Fis Nokas   Para 67 muajsh     
O TA QIFSH PID=>IN VET E EKE ba per me fitu fam e ta qi===>sha kur>ven pi>dh mo mendon se jemi budalla ne shqipetart oj bleon pi .dh qajtmja
hahah   Para 67 muajsh     
a te kann qii hiqq.
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren

facile

Më të lexuarat


FAF
Butik Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved