0 0
 

Nena e tre vajzave shokon: Seks ne publik! FOTO +18


15 Maj

Bjondja ne imazhe nuk eshte nga ato vajzat e urta: ka qene ne faqet Playboy, ne internet kane qarkulluar sex-tape te saj. Megjithate ne keto pozita eshte hera e pare qe kapet.

Burimi:

ikub.al

Behet fjale per Shauna Sand, e cila eshte fotografuar keto dite ne ishullin St. Barts duke bere seks ne publik me te dashurin e saj.

 
E ndodhur ne pushime, ish-gruaja e Lorenzo Lamas, mesa duket nen ndikimin e diellit te nxehte, nuk ka mundur t'u beje balle hormoneve dhe i ka dhene dore te lire fantazise seksuale. E gjithe kjo aventure eshte fiksuar ne fotot me poshte, te cilat po bejne xhiron e botes.
 
Shauna Sand, 40 vjec, eshte nje aktore amerikane dhe ish-modele. Ajo ka qene e meartuar me aktorin Lorenzo Lamas ne vitet 1996 - 2002, nga kjo martese ata kane dhe tre vajza.

Shauna Sand seks ne publik
.
.   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
taulant
Para 35 muajsh  
  
ohhh t`isha kan une ne vend te qati njeri e kisha qkok tu e qi ani pidhin oh ne uj isha qi e ne shpi e kuku e tani me gjet fmi me mue off of of of e kisha knaq t`isha kan breeeeee me qiiiii
 
bart
Para 35 muajsh  
  
dhe thonin per Edi Ramen keta...ja c'behet andej
 
desi
Para 35 muajsh  
  
jepi ulli
 
Deulant
Para 35 muajsh  
  
Se mos ka mu qu n`7 me shku n`pun me nejt deri n`18:00?!

Eiiii
 Big Brother 2015
(Cilin do të parapëlqenit më shumë?)Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1205110119


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300