ATEM
0 0
0
 

Stresi, gati per nje film pornografik...


28 Tet

Ai eshte nje nga emrat me te dashur te te rinjte dhe nje nga reperet qe gjithmone flet ate qe e ndien, duke mos pasur asnje problem.

Burimi:

ikub.al

Ne nje interviste dhene se fundi ne nje televizion kosovar, Stresi ka deklaruar mes te tjerash se nuk do e kishte problem sikur te aktronte ne ndonje film pornografik. kosovalbaner.
 


Në faqet e mediave gossip
(Do të dëshironit të gjenit më shumë materiale për personazhe)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: Klaud
Lexuar: ikub #:
 0
FILM PORNOGRAFI ROL STRESI
 1.983 1210280029

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

GlobeAlbania