0 0
 

Beteje anti-martesave gay


19 Nën

Protestues qe kundershtojne martesat gay ne France jane perleshur me disa femra te grupit te famshem "Femen", qe mbronin homoseksualet

Burimi:

Te Tjera

Autori:

France24
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

THE ORIGINAL BLUES BROTHERS BAND. Misioni vazhdon...
BLUES BROTHERS BAND është një grup amerikan i bluzit dhe bluz ritëm e themeluar ne vitin 1978 nga Dan Aykroud dhe John Belushi si pjese e një skeçi muzikor ne spektaklin Saturday Night Live. BLUES BRO

Nisma për dekriminalizimi i politikës
(Mendoni se është?)
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
ANTI BETEJA GAY MARTESA
1211190070


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt