0 0
 

Të gjithë nudo në ujin e ftohte per te thyer rekord (video)


03 Jan

500 vetë sfiduan temperaturat jo fort të kënaqshme të plazhit të Gisborne në Zelandën e Re

Burimi:

ikub.al

Ishin më shumë se 500 vetë që sfiduan temperaturat jo fort të kënaqshme të plazhit të Gisborne në Zelandën e Re, për të bërë një zhytje në det, plotësisht të zhveshur. Qëllimi në fakt ishte thyerja e rekordit të mëparshëm botëror, të arritur në Uells, që shihte vetëm 413 vetë të impenjuar në një zhytje pa asnjë veshje në trup. (giorn)
 
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

THE ORIGINAL BLUES BROTHERS BAND. Misioni vazhdon...
BLUES BROTHERS BAND është një grup amerikan i bluzit dhe bluz ritëm e themeluar ne vitin 1978 nga Dan Aykroud dhe John Belushi si pjese e një skeçi muzikor ne spektaklin Saturday Night Live. BLUES BRO

Nisma për dekriminalizimi i politikës
(Mendoni se është?)
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mbalena
ikub #:
FTOHTE NUDO REKORDI UJI
1301030210


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt