ATEM
0 0
0
 

Sozitë vip të vipave... (Foto)


12 Mar

Vipat e ngjashëm me njeri-tjetrin.

Burimi:

Glamour

Ka disa vipa qe edhe pse nuk janë as motra e vëllezër dhe as kushërinj, kane një ngjashmëri për t’u habitur. Ja sozitë e disa prej tyre.


Sozitë vip të vipave... (Foto)

 • http://www.ikub.al/cache/images/da/da36330d-5d54-498a-8eb1-cd2a5d92c098-660-500-1-111111.jpg

  Zooey Deschanel dhe Katy Perry

 • http://www.ikub.al/cache/images/d1/d1861b98-780d-41a0-8129-752300d2aa47-660-500-1-111111.jpg

  Natalie Portman dhe Keira Knightley

 • http://www.ikub.al/cache/images/9c/9c1e8cc6-f2ff-454d-9778-ccad817c6b94-660-500-1-111111.jpg

  Anne Hathaway dhe Julia Roberts

 • http://www.ikub.al/cache/images/2b/2bf27f7e-6b78-47e8-ac31-509bc04c6a66-660-500-1-111111.jpg

  Milla Jovovich dhe Linda Evangelista

 • http://www.ikub.al/cache/images/6d/6dd364a2-dcd2-4960-8ecf-8007060f2cce-660-500-1-111111.jpg

  Georges Clooney dhe Cary Grant

 • http://www.ikub.al/cache/images/88/8841a512-861d-445c-ae38-71c8abf43a57-660-500-1-111111.jpg

  Bradley Cooper dhe Ralph Fiennes

 • http://www.ikub.al/cache/images/1a/1a1ff5f7-4c79-4cb8-9289-64761cad6649-660-500-1-111111.jpg

  Evangeline Lilly dhe Kate Beckinsale

 • http://www.ikub.al/cache/images/0a/0a84e187-b9f3-4dc8-83e5-cb1af8653025-660-500-1-111111.jpg

  Christina Aguilera dhe Lady Gaga

 • http://www.ikub.al/cache/images/b5/b56c4c29-c3fb-464a-a7c0-4b89f43d0056-660-500-1-111111.jpg

  James Franco dhe James Dean

 • http://www.ikub.al/cache/images/17/177ac5cc-3657-4d24-b4e8-1f28c8b318ef-660-500-1-111111.jpg

  Hilary Swank dhe Jennifer Garner

 • http://www.ikub.al/cache/images/68/68fc2048-e8fa-4cdb-a298-db90c9f48b37-660-500-1-111111.jpg

  Jeffrey Dean Morgan dhe Javier Bardem

 • http://www.ikub.al/cache/images/9f/9f82913d-0ae1-47d2-b5a3-7f045af6b690-660-500-1-111111.jpg

  Isla Fisher dhe Amy Adams

 • http://www.ikub.al/cache/images/d5/d5b48c01-527b-463a-afc7-1619f6485432-660-500-1-111111.jpg

  Alexandra Lamy dhe Felicity Huffman

 • http://www.ikub.al/cache/images/7f/7fa1d655-3d39-41dc-b006-addebe5cf338-660-500-1-111111.jpg

  Grace Kelly dhe January Jones

 • http://www.ikub.al/cache/images/91/911ea0a1-f0b2-46d9-8d84-9b82cef1936f-660-500-1-111111.jpg

  Christopher Masterson dhe Neil Patrick Harris
living


Sot krahas femrave
(Edhe meshkujt janë duke praktikuar lyerjen e flokëve)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
 0
NGJASHMERIA SOZIA VIP
1303120109

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as