0 0
 

Sozitë vip të vipave... (Foto)


12 Mar

Vipat e ngjashëm me njeri-tjetrin.

Burimi:

Glamour

Ka disa vipa qe edhe pse nuk janë as motra e vëllezër dhe as kushërinj, kane një ngjashmëri për t’u habitur. Ja sozitë e disa prej tyre.


Sozitë vip të vipave... (Foto)
Zooey Deschanel dhe Katy Perry
Zooey Deschanel dhe Katy Perry   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Nisma për dekriminalizimi i politikës
(Mendoni se është?)Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
NGJASHMERIA SOZIA VIP
1303120109


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt