0 0
 

Joana, Anaidi në një bisedë intime


13 Mar

Joana dhe Anaidi kanë dalë në oborr. Ajo i është ulur në prehër dhe janë duke biseduar dhe bërë shaka.

Burimi:

Top Channel

Joana duket e gëzuar, madje i thotë Anadit se banorët e tjerë se si i shohin. Ajo shprehet e bindur që nesër ata të dy do të jenë tema e diskutimit që në mëngjes. Të dy qeshin për këtë fakt.

Ajo e pyet Anaidin se çfarë i intereson atij më së shumti dhe ai i përgjigjet që i intereson jeta e saj brenda shtëpisë së Big Brother.
Joana vazhdon i tregon Anaidit që ka folur me një person që ajo e ka shumë xhan dhe tashmë ndihet shumë më e lehtësuar.
 
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Nisma për dekriminalizimi i politikës
(Mendoni se është?)Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: k.s
ikub #:
1303130071


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt