Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Duke jetuar jetën në lartësi (Foto)
 
Shperndaje
ikub#: 1310270032
Nga plazhet e mrekullueshme të Tailandës vine pamjet e finales te kampionatit botëror te zhytësve qe hidhen prej shkëmbinjve.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Duket si definicioni I parajsës, një qiell I pastër dhe I larte I rrethuar nga plazhe me gjelbërim dhe uji blu I kthjellet.
Nga 27 metër lartësi mbi shkëmbinjtë e thepisur 14 zhytës konkuruan për kampionatin e organizuar nga Red Bull.


ventouris


Postuar: 27 Tet
 
Shfleto artikuj te tjere per: KAMPIONATI LARTESIA TAILANDE ZHYTJE

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Living


Më të lexuarat
Turizmi


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved