ATEM
0 0
0
 

Duke jetuar jetën në lartësi (Foto)


27 Tet

Nga plazhet e mrekullueshme të Tailandës vine pamjet e finales te kampionatit botëror te zhytësve qe hidhen prej shkëmbinjve.

Burimi:

Daily Mail

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Duket si definicioni I parajsës, një qiell I pastër dhe I larte I rrethuar nga plazhe me gjelbërim dhe uji blu I kthjellet.
Nga 27 metër lartësi mbi shkëmbinjtë e thepisur 14 zhytës konkuruan për kampionatin e organizuar nga Red Bull.

Kampionati Tailande

 • http://www.ikub.al/cache/images/d3/d371e315-97fd-4e66-b9d7-f3b86ac0dbc2-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/09/099b3c35-42a3-45de-9cb8-9a9be70943dc-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/91/914f0953-bb8e-4ab7-9f36-c17af0ed10a2-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/4f/4f1df4b7-36b7-4a2b-9503-ad715b94931f-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/31/311e3bd5-44bc-4873-aa49-95e53177e183-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/43/436ffcc9-64cf-4b2a-852c-4949db602e3c-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/7a/7ad78af3-f6cd-47a9-845a-883a35ca9bf1-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/14/14c2db24-922d-4d34-b2b0-4bef26dfcc46-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/66/664a0415-ba65-4411-a665-2e712274c5f0-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/21/21fb3dd0-0a42-40fb-89a3-05141a3fca71-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati

 • http://www.ikub.al/cache/images/d7/d7558dd5-be70-46d8-be1a-5c1101417edc-660-500-1-111111.jpg

  Kampionati
living


Sot krahas femrave
(Edhe meshkujt janë duke praktikuar lyerjen e flokëve)
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
 0 1310270032

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as