0 0
 

Duke jetuar jetën në lartësi (Foto)


27 Tet

Nga plazhet e mrekullueshme të Tailandës vine pamjet e finales te kampionatit botëror te zhytësve qe hidhen prej shkëmbinjve.

Burimi:

Daily Mail

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Duket si definicioni I parajsës, një qiell I pastër dhe I larte I rrethuar nga plazhe me gjelbërim dhe uji blu I kthjellet.
Nga 27 metër lartësi mbi shkëmbinjtë e thepisur 14 zhytës konkuruan për kampionatin e organizuar nga Red Bull.   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

THE ORIGINAL BLUES BROTHERS BAND. Misioni vazhdon...
BLUES BROTHERS BAND është një grup amerikan i bluzit dhe bluz ritëm e themeluar ne vitin 1978 nga Dan Aykroud dhe John Belushi si pjese e një skeçi muzikor ne spektaklin Saturday Night Live. BLUES BRO

Nisma për dekriminalizimi i politikës
(Mendoni se është?)
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: ermal
ikub #:
1310270032


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt