Disa mënyra të bukura për të arreduar dhomën e gjumit në verë
 
Shperndaje
ikub#: 1704290019
Stina e re është momenti ideal për ti dhuruar dhomës tuaj te gjumit një atmosferë tërësisht te re.
Stina e re është momenti ideal për ti dhuruar dhomës tuaj te gjumit një atmosferë tërësisht te re. Te ndryshoni mbulesat e krevatit, çarçafët, jastëkët dhe aksesoret ne dhomën e gjumit është hapi i pare dhe me i thjeshte për te bere.
 
Nëse jeni duke kërkuar frymëzimin e duhur ja disa ide te bukura për te arreduar dhomën e gjumit ne stinën e verës me tendencat me te bukura te momentit.
 
Materiale te lehta dhe fantazi te rafinuara janë ideale për ta bere dhomën e gjumit një zone relaksi shume shik. Kujdes mos e teproni shume me ngjyrat por zgjidhni vetëm një tonalitet te theksuar për ta kombinuar me nuanca neutro dhe delikate.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIMI DHOMA E GJUMIT MENYRA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved