Kjo ngjyrë shton vlerën e shtëpisë tuaj kur shitet
 
Shperndaje
ikub#: 1706050120
Kjo ngjyrë shton vlerën e shtëpisë tuaj kur shitet Mos e nënvlerësoi kurrë fuqinë e ngjyrës perfekte.
Mos e nënvlerësoi kurrë fuqinë e ngjyrës perfekte.
 
Ngjyra blu e lehtë duket se është një nga ngjyrat që krijon idenë e luksit dhe vlerës kur bëhet fjalë për dekorin  e një shtëpie. Sipas një analize të kompanisë së ngjyrave të bojës "Zillow" duket se shtëpitë që lyhen me ngjyrë blu pastel apo blu bebesh shiten më shtrenjtë se shtëpitë e tjera.
Në studim u përfshinë 32 000 shtëpi të shitura dhe ato me çmimin më të mirë ishin ngjyrë blu si banjo blu, kuzhinë blu etj. Vetëm dhoma e ndenjës nuk rekomandohet të jetë me dekor blu.
 
Ngjyra mund të jetë një mjet i fuqishëm për tërheqjen e blerësve në një shtëpi.Shfleto artikuj te tjere per: BLU CMIMI LUKSOZE NGJYRA SHTEPIA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved