Pllakat sirenë: Dekori më unik i shtëpisë - Content, Lifestyle, Shtepia - ikub.al
Log In  |  Register
 
 
 
Pllakat sirenë: Dekori më unik i shtëpisë
 
Shperndaje
ikub#: 1706200080
Këtë sezon dekori i shtëpisë duket se është më zbavitës dhe me detaje unike dhe argëtuese.
FOTO GALERI
Luspat e peshkut apo të bishtit të sirenës duket se do të mbizotërojnë këtë sezon në dekorin e pllakave. Ato mund ti vendosni kudo në banjë, kuzhinë, shtrimin e mureve të banjës, në kabinën e dushit etj. duke krijuar një vepër arti.  
 
Këto pllaka vijnë në ngjyra të ndryshme dhe është një nga dekoret më të bukur që mund të keni parë.Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI LUSPA PESHKU PLLAKAT SIRENE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved