Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Lulet e dasmës, tendencat e reja për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1801190098
Lulet e dasmës, tendencat e reja për 2018 Ngjyrat me aktuale, format dhe mënyrat për ti kombinuar varieteja e luleve ne tendence është e madhe juve ju duhet vetëm te gjeni frymëzimin e duhur dhe te imagjinoni dekorin për dasmën tuaj.
Ngjyrat me aktuale, format dhe mënyrat për ti kombinuar varieteja e luleve ne tendence është e madhe juve ju duhet vetëm te gjeni frymëzimin e duhur dhe te imagjinoni dekorin për dasmën tuaj.
 
1. Tipologjitë e luleve
Sigurisht qe çdo gjë varet nga stina qe keni zgjedhur për te kurorëzuar martesën tuaj por tendencat ne përgjithësi dëshirojnë një prezence me te madhe te disa llojesh lulesh ne krahasim me te tjerat. Cilat janë? Lule te thjeshta por me efekt siç janë luleborat, trëndafilat etj. Kujdes ju duhet te preferoni me shume ngjyrën jeshile për te zbukuruar kompozimet tuaja.
 
Për sa i përket buqetave, luleve për te vendosur ne qendër te tavolinës dhe zbukurime te tjera tendenca është te preferoni forma te lehta dhe ato ujëvarë. Jo me gjeometrike apo buqeta te ngrira. Trendët sjellin ne mode stilin vintage dhe retro, romantike dhe elegante.
 
3. Ngjyrat
Ngjyrat janë shume te rëndësishme për sa i përket luleve qe do te zgjidhni për dasme. Mund ta nisni nga zgjedhja e ngjyrës. Për shembull ngjyra e vitit për 2018 është ultra violet dhe kjo mund t’ju ndihmoje me shume për te vendosur tonalitetin qe do te zbukuroje vendin ku do te zhvillohet ceremonia.
 
Loading...
loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: 2018 DASMA LULE TENDENCA 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved