Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Shën Valentini në Radika Resort ne Mavrovë
 
Shperndaje
Shën Valentini në Radika Resort ne Mavrovë Duke filluar nga 169 € për dy persona
Shën Valentini në Radika Resort ne Mavrovë
 • 1 natë me darkë dhe mëngjes 169 € për dy persona 
 • 2 natë me darkë dhe mëngjes 269 € për dy persona 
 • 3 natë me darkë dhe mëngjes 369 € për dy persona
 
Paketa e Shën Valentinit përfshinë:
 1. “Check-In Early” ne diten e arritjes në Dhomën Double Superior, me pako mireseardhje në dhomë: koktej së bashku me ushqim të vogel ????
 2. Gala Darka me Live Muzike Romantike 14.02 (Gala Darka përfshin menu me 4 pjata, e percjellur me verë Tikves Rose) ?
 3. Përdorimi i SPA Qendrës, pishinave të brendshëm, Jacuzzi, Sauna me Kripe te Himalajeve, Dhoma Dush me Avull, Hamami Turk, dhe Fitness
 4. Zona e argëtimit, Sports Bar (Bilardo, Pikado), Pingpong, Futboll në tavoline)
 5. Pajisjet falas për Skijim dhe Saja ne oborin e Radika Resort
 6. Transporti falas ditor për në qendrën e skijimit “Zare Lazarevski”
 7. Pa pagesë Wi-Fi
 8. “Late Check-Out” ne ditën e nisjes, me pako falemnderuese, muffin dhe shishe uji të vogel për rruges
*Upgrade në dhoma me të mira simbas kërkeses (Duplex Apartment, Junior Suite, Presidential) 
*Paketat e lartpërmendura janë të vlefshme për periudhën 12-17 Shkurt 2018; 
*“Late Check-out” përvec në datën 17.02 e Shtunë
 
tel:  +389 42 22 33 00 | mobile +389 75 325-306 | Facebook: Radika Mountain Resort
 
 
 
 
 
 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BORE HOTEL MAVROVE RADIKA RESORT SHEN VALENTIN

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved