Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
6 objektet dekoruese që duhet të keni në shtëpi
 
Shperndaje
ikub#: 1802020101
6 objektet dekoruese që duhet të keni në shtëpi Veshjet tuaja do të ishin të paplota pa aksesorët bazë. E njëjta gjë është edhe me dekorin e shtëpisë.
Ai do të dukej i papërfunduar dhe i shëmtuar nëse nuk i jepni prekjet e duhura për ta kthyer në një ambient elegant, shik, modern dhe komod.
 
Ja disa nga objektet dekoruese që duhet ti keni në shtëpi nëse dëshironi një ambient modern dhe me personalitet.
 
1-Veprat artistike murale
2-Mbajtëse gjërat në format krijuese dhe unike.
4-Një tavolinë mesi moderne dhe shik.
5-Një divan në ngjyrë neutrale.
6-Një qilim ose rrugicë moderne dhe me stil.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI KESHILLA SHTEPIA

Loading...


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved