Këto janë aksesorët që nuk duhet ti mungojnë nuseve
 
Shperndaje
ikub#: 1802020143
Aksesoret për nuse janë te shumta duke filluar nga vello, dorezat, bizhuteritë dhe jo vetëm kane një rëndësi te madhe.
FOTO GALERI
1/10
1

Aksesoret për nuse janë te shumta duke filluar nga vello, dorezat, bizhuteritë dhe jo vetëm kane një rëndësi te madhe. Ne fakt janë pikërisht ato qe bëjnë diferencën dhe bëjnë një fustan nuseje te thjeshte ne një model te paharrueshëm.

Fjala kyç ne ditën e dasmës janë bukuria, eleganca dhe bëni kujdes me teprimet.

Qëllimi është te ndjeheni komode me çdo detaj te look-ut tuaj dhe për te arritur këtë rezultat aksesoret e nuseve janë diçka qe nuk duhet te lini pas dore. Ja cilët janë aksesoret me te bukur qe nuk duhet ti mungojnë nuseve. 

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: AKSESOR MUNGESA NUSE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved