Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Një cocktail me shampanjë për Shën Valentin
 
Shperndaje
ikub#: 1802030007
Receta e dites

Përbërësit
 
- shampanje sipas dëshirës
- brandy
- 2 luleshtrydhe
- sheqer
- 2 feta portokall
- biter
 
Përgatitja
 
Për te përgatitur cocktail me shampanje gjeja e pare qe duhet te vini është pak sheqer ne fundin e dy gotave.
[I ngjashëm: Spageti me sepje ]
Me pas lagni gotat me pak biter dhe brandi dhe me pas mbushini me shampanje te ftohte. Zbukuroni cocktail me një luleshtrydhe dhe një fete portokall.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: COCKTAIL SHAMPANJA SHEN VALENTIN

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved