Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fustanet e nuseve me lule propozimet më të bukura për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802070014
Fustanet e nuseve me lule kane bere për vete me shpejtësi një vend te veçante nder modelet me te dashura.
Fustanet e nuseve me lule kane bere për vete me shpejtësi një vend te veçante nder modelet me te dashura. Mbase prej pamjes se tyre lehtësisht retro apo prej ngjyrës e cila i bën te duken me te veçanta. Gjithmonë e me shume brande te specializuara ne boten bridal preferojnë modele te tilla fustanesh nusesh.
 
E bardha është ngjyra tradicionale e cila pasurohet me detaje dhe dekoracione lulesh. Kështu modelet e propozuara për 2018 janë te mbuluara nga petale, piktura, stampa ndërsa modele te tjera synojnë për aplikacione te çmuara dhe shume delikate.
 
Fustanet me printe lulesh prezantohen ne nuanca natyrale te cilat duken si te ishin piktura te vërteta. Por nuk mbeten me pas edhe fustanet me lule te aplikuara ne variante apo vende te ndryshme. I pastër dhe shume delikat është dhe tyli me printe lulesh me një dizajnë shume romantik.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN LULE NUSE PROPOZIME

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved