Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fustanet e nuseve me dantellë për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802090161
Fustanet e nuseve me dantellë për 2018 Kur janë shume pak muaj nga data e dasmës te gjitha nuset dedikohen ne kërkimin e fustanit me te bukur për ditën e madhe.
Kur janë shume pak muaj nga data e dasmës te gjitha nuset dedikohen ne kërkimin e fustanit me te bukur për ditën e madhe. Ka nga ato nuse te cilat preferojnë një fustan prej mikado, me flutura, me tyl por ka dhe nga ato nuse te cilat preferojnë dantellën. 
 
Ne fakt është një trend qe nuk del kurrë nga moda, fustani i nuses me këtë pëlhurë te veçante është shume i bukur, delikat dhe perfekt për çdo stil. Duke filluar nga fustanet e nuseve ne stilin princeshe deri tek boho chic nga ato te shkurtër deri tek ato ne stilin sirene dhe plote te tjera.
 
Mund te preferoni një model fustane i cili te ketë dantelle ne një zone te caktuar te tij apo ne te gjithë sipërfaqen por nuk duhet te harroni se fustane e nuseve me dantelle kane një pamje mjaft delikate por edhe shume sensual.
 
Një nder stilet me te preferuara është ai ne stilin princeshe me funde voluminoze dhe dekoracion te mrekullueshëm me dantelle. Nëse synimi është te keni një pamje shume elegante atëherë synoni për një model me dantelle por me aplikacione lulesh.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DANTELLA FUSTANE NUSE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved