Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të dekoroni shtëpinë me bimë
 
Shperndaje
ikub#: 1802090167
Si të dekoroni shtëpinë me bimë Te transformoni ambientin e shtëpisë ne një oaz relaksi nuk është e vështirë. Lulet dhe bimët janë aleat te vlefshëm për ti dhënë shtëpisë një pamje unike.
 
Te transformoni ambientin e shtëpisë ne një oaz relaksi nuk është e vështirë. Lulet dhe bimët janë aleat te vlefshëm për ti dhënë shtëpisë një pamje unike. Përveç se mund te jete një hobby shume zbavitës arredimi mund te kthehet ne një krijimtari te vërtet. 
 
Shtëpia duhet te jete një vend ku te ndjeheni komode dhe te qete larg stresit dhe impenjimeve te jetës se përditshme. Bimët dhe lulet janë me te vërtet te nevojshme për ti dhënë qetësi shtëpisë pa kërkuar një investim ekonomik.
Ti jepni një pamje green shtëpisë për me tepër sipas disa studimeve te fundit shton humorin e mire dhe mirëqenien sepse gjeneron ne këtë mënyrë endorfine. Kështu ja disa ide te bukura për te dekoruar me bime apo lule shtëpinë.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BIME DEKORI SHTEPI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved