Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Shenjat që tregojnë se ai është i interesuar vetëm për seks
 
Shperndaje
ikub#: 1802210116
Shenjat që tregojnë se ai është i interesuar vetëm për seks Keni dalë disa herë në takim me një mashkull të ri që ju pëlqen por nuk jeni të sigurta lidhur me interesimin e tij të plotë ndaj jush? Ja disa shenja që tregojnë se ai është i interesuar vetëm për marrëdhënie seksuale me ju dhe asgjë lidhje tjetër emocionale.
-Ai është në dispozicion të takohet me ju vetëm gjatë netëve të vona.
 
Nëse ai nuk kujtohet gjatë gjithë ditës për ju, por vetën në mbrëmje ku jeni bërë gati për të fjetur tregon se diçka nuk shkon. Nëse kjo ndodh një herë është mirë, por nëse ai e bën zakon duhet të hapësh sytë.
 
-Ai nuk ju prezanton me miqtë e tij.
 
Nuk është e pazakontë që çiftet të mos i prezantojnë partnerët menjëherë me miqtë e tyre, por nëse besoni se ai as nuk i ka thënë askujt për ju, kjo është një shenjë jo e mirë. Gjithashtu, nëse ai ju kërkon që të mos tregoni ndonjë nga miqtë tuaj për lidhjen që keni, atëherë jepini drejtim situatës.
 
-Ai nuk dëshiron që të qëndroni gjatë me të.
 
Nëse ju ka thithur për të qëndruar bashkë, por pas disa orësh kërkon që të largoheni. Në këtë rast ikni dhe mos e ktheni më kokën para për atë njeri.
 
-Ai i përgjigjet sms-ve tuaja pas disa orësh.
 
Kur shihni se ai është online, por nuk po ju përgjigjet, është e qartë që nuk është i interesuar. Gjithashtu nëse ai ju shkruan vetëm për të bërë gjëra intime së bashku, pse jeni akoma me të?
 
-Ai ju bën komplimente vetëm për pamjen tuaj.
 
Në fillim, do t'ju bëjë të ndiheni super-sexy dhe të dëshirueshme, por shumë shpejt, mënyra se si ai admiron vetëm pamja juaj do t’ju bezdis.
 
-Ai seksualizon çdo bisedë.
 
Çdo bisedë që keni me të merr një kthesë seksuale herët a vonë. Edhe nëse është diçka serioze për të cilën po flisni, ai gjithmonë gjen një mënyrë për të sjellë seks në diskutim.
Loading...
loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MARREDHENIE PARTNERI SEKS SHENJAT 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved