Veshjet intime për nuse ja cilat janë propozimet për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802210123
Modele shume te rafinuara, delikate dhe padyshim shume elegante.
FOTO GALERI
1/10
1
Modele shume te rafinuara, delikate dhe padyshim shume elegante. Këto janë detajet qe duhet te shihni kur te zgjidhni veshjet intime për nuse duke u bazuar ne trendët e 2018.
Brande te ndryshme kane propozuar modele transparente për natën e pare te martesës, babydoll prej dantelle, mëndafshi etj te zbukuruara nga qëndisje dhe punime delikate. Do te bëheni nuse këtë vit? Hidhini një sy galerisë për tu njohur me te rejat e fundit nga moda bridal lingerie.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: 2018 INTIME NUSE VESHJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved