Fustanet më të bukura të nuseve në stilin sirenë për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1802260076
Por ja cilat do te jene modelet me te trend për sa i përket fustaneve te nuseve ne stilin sirene.
FOTO GALERI
1/10
1
Fustanet e nuseve ne stilin sirene janë gjithmonë protagoniste ne koleksionet e firmave leader ne këtë sektor. Te menduara fillimisht për te nxjerre ne pah trupin ne forme ore rëre. Këto fustane nusesh kane pasur shume sukses ne vitet e fundit edhe kur janë veshur nga silueta me te kolme.
Zgjedhja është e gjere duke filluar nga fustanet sirene prej tyli, dantelle, mëndafshi deri tek ato prej mikado apo organze te propozuara me bust ne forme ne zemre dhe me shpine te zbuluar për ato nuse qe dëshirojnë te veshin një fustan sensual ne ditën e tyre me te bukur. Por ja cilat do te jene modelet me te trend për sa i përket fustaneve te nuseve ne stilin sirene.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: FUSTANE NUSE SIRENE STIL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved