Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
5 frymëzimet nga Pinterest për një shtëpi moderne
 
Shperndaje
ikub#: 1803010081
5 frymëzimet nga Pinterest për një shtëpi moderne Nëse jeni mërzitur me pamjen e shtëpisë tuaj, atëherë është patjetër koha për një rifreskimin të saj. Ja disa ide dekori që vijnë nga Pinteresti.
1-Miksoni metalet e ndryshme. Bashkoni argjendin me arin dhe do të shihni se do të krijoni një pamje shumë cool dhe moderne.
2-Përdorni printet e mermerit apo granitit. Vendosja  e objekteve të ndryshme në shtëpi me printe nga gurët e granitit apo mermerit është shumë moderne për dekorin e shtëpisë.
3-Përdorni vepra arti të mëdha në mure. Vendosja e veprave të artit apo pasqyrave të mëdha në mure do e bëjë shtëpinë të duken si një muze konteporan dhe modern.
4-Krijoni ambiente të vogla dekori me detaje lulesh që ofrojnë relaksin dhe qetësinë në shtëpi.
5-Përdorni idetë e dekorit në resorte. Sigurisht që përmes një lule, kolltuku apo elementeve të tjera që përgjithësisht shikohen nëpër hotele e resorte. 

Loading...Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI FRYMEZIMI PINTEREST SHTEPI 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved