8 arsyet pse duhet të lidheni me një mashkull të pjekur në moshë
 
Shperndaje
ikub#: 1803070009
8 arsyet pse duhet të lidheni me një mashkull të pjekur në moshë Nëse jeni duke kërkuar për një partner atëherë mësoni disa nga arsyet pse duhet të dilni më një mashkull të pjekur në moshë. Ja 8 arsye pse duhet të krijoni një lidhje me diferencë moshe mes jush.
1. Ai është shumë i pjekur dhe zënkat me të nuk zgjasin shumë.
  
2. Ai do të duket i mahnitshëm edhe nëse e rruan mjekrën. 
 
3. Ai e di se çfarë dëshiron nga një marrëdhënie dhe nuk i përdor manipulimet.
  
4. Ai kurrë nuk do të përpiqet t'ju ndryshojë dhe do t'ju pranojë ashtu siç jeni.
 
5. Ai është në atë fazë të jetës së tij ku ka një karrierë të qëndrueshme dhe një jetë të plotësuar.
 
6. Ai mund t'ju japë një këshillë pa ju gjykuar. 
 
7. Ai di si të sillet me familjarët tuaj.
 
8. Nëse keni nevojë për qetësi, ai do të ndajë të njëjtën dëshirë me ju.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: ARSYET DIFERENCA MOSHA PARTNERI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved