Si të bëni një takim romantik në shtëpi me partnerin
 
Shperndaje
ikub#: 1803080175
Si të bëni një takim romantik në shtëpi me partnerin 5 mënyra për ta kthyer atë nga një mbrëmje e zakonshme në një mbrëmje të paharrueshme.
Nëse java juaj është shumë e zënë me punë dhe fundjava shoqërohet me ditë të zakonshme të kaluara para televizori ka ardhur koha të ndryshoni rutinën tuaj në çift. Ja si të kaloni një mbrëmje romantike në shtëpi.
 
1. Bëni darkën së bashku
 
gatuani diçka ndryshe që ju pëlqen të dyve dhe shtroni një tavolinë të bukur. Një studim i kohëve të fundit zbuloi se gatimi së bashku është një nga gjërat më të rëndësishme që mund të bëni për të forcuar marrëdhënien tuaj.  
  
2. Bëni një Playlist më këngët që mund të dëgjoni
 
Hapni një shishe verë dhe vendosni pak muzikë! Zgjidhni muzikën që ju përfshinë në kujtime apo ju krijon momente edhe më romantike së bashku.
 
Përzierja e duhur për datën e natës zakonisht përfshin një përzierje të këngëve që janë të veçanta për ju dhe të sjellë kujtime argëtuese, si dhe këngë të reja që mund t'ju bëjnë vallëzim në kuzhinë.
 
3. Krijoni një veshje komode dhe elegante.
 
Mos vraponi tek pizhamet apo as tek veshjet e [punës. krijoni një veshje elegante por edhe komode.
 
4. Fikini telefonat tuaj
 
Në këtë mënyrë do të fokusoheni vetëm tek njëri-tjetri.
 
5. Planifikoni diçka tjetër përveç TV.
 
Mund të luani së bashku, mund të riktheni kujtimeve tuja apo të dëgjoni muzikë. Mjafton të bëni diçka ndryshe që nuk përfshin shikimin e TV apo një filmi së bashku.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: PARTNERI ROMANTIK SHTEPI TAKIM

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved