Ngjyrat perfekte për të lyer muret e shtëpisë në verë
 
Shperndaje
ikub#: 1805210149
Ja disa nga ngjyrat me te përshtatshme për te lyer muret e shtëpisë për ne verë.
FOTO GALERI

Ngjyra e duhur ne muret e shtëpisë mund te transformoje ne mënyrë radikale çdo lloj dhome dhe ti jap një pamje me te bukur hapësirës tuaj te brendshme. Nga jeshilja tek ngjyre okër, deri tek ngjyra boje qielli. Çdo sfumature është e rëndësishme për ti dhënë një pamje ndryshe dhe për te rinovuar ambientet e shtëpisë.

Për ti dhënë një pamje me verore shtëpisë është mire te preferoni ngjyrat me te shndritshme te cilat janë ne gjendje te shtojnë ndriçimin natyral. Kështu ja disa nga ngjyrat me te përshtatshme për te lyer muret e shtëpisë për ne verë.
Shfleto artikuj te tjere per: MURE NGJYRA SHTEPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved