Perdet e duhura për sallonin
 
Shperndaje
ikub#: 1806120077
Një ide shume e mire për sa i përket perdeve është te luani me kontrastet dhe me efektin unik qe ato krijojnë.
FOTO GALERI
Mbi te gjitha ne sallon qe perdet mund te bëhen protagoniste absolute për sa i përket arredimit ne mënyrë për te përcaktuar edhe stilin apo karakterin e ambientit. Tendencat me te fundit për sa i përket perdeve për sallonin synojnë për perde-tenda ku shkopi fshihet pas strukturës me karton xhes dhe efekti përfundimtar është me te vërtet i bukur. Për sa i përket pëlhurave një kthim te madh ne trend ka bere edhe linoja apo pambuku te zgjedhura ne nuancat e tyre me te pastra dhe natyrale. Edhe pse perdet prej pambuku dine te krijojnë atmosferën e duhur duke ju dhëne intimitet por edhe dritën e duhur gjithashtu e bën hapësirën e shtëpisë me mikpritëse. Një ide shume e mire për sa i përket perdeve është te luani me kontrastet dhe me efektin unik qe ato krijojnë. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: PERDE SALLON SHTEPI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved