Si të silleni me shefat problematikë
 
Shperndaje
ikub#: 1806190004
Si të silleni me shefat problematikë Drejtuesit psikopatë e shohin veten, të tjerët dhe botën ndryshe. Logjika dhe emocionet e tyre kanë shumë të meta, kjo është arsyeja se pse sjellja e tyre është kaq anormale.
Shfleto artikuj te tjere per: LIDER PROBLEMATIK PSIKOPAT SHEFI SJELLJA

Marre nga Monitor

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved