8 arsye për t’i paguar punonjësit me paga mbi mesataren
 
Shperndaje
ikub#: 1806200001
Pagat e punonjësve janë një vendim i rëndësishëm që merret nga drejtuesit e kompanisë dhe përgjegjësit e Burimeve Njerëzore.
FOTO GALERI
Janë shumë faktorë që duhet të merren në konsideratë: fitimet e tanishme të kompanisë dhe ato të ardhshme, ndikimi i pagave në proceset e rekrutimit etj.
Më sipër janë shtatë arsye se pse ju duhet t’i paguani punonjësit me paga më të larta se mesatarja…
 
Shfleto artikuj te tjere per: FITIMI PAGA PUNONJES SIPERMARRES

Marre nga Monitor

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved