10 faktorë që dëmtojnë produktivitetin në punë
 
Shperndaje
ikub#: 1806210003
Produktivitet do të thotë më pak kosto dhe shumë punë e përfitim. Por ai varet nga shumë faktorë. Me disa prej të cilave po ju njohim më poshtë.
FOTO GALERI
.
 
Shfleto artikuj te tjere per: PRODUKTIVITETI PUNA PUNONJES RENDIMENTI ZYRE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved