6 strategjitë që rrisin motivimin në punë
 
Shperndaje
ikub#: 1806220008
Studimet kanë treguar se një forcë pune e përkushtuar shoqërohet me një produktivitet të lartë dhe rrjedhimisht edhe me të ardhura të larta, dhe është pikërisht ajo që bën dallimin ndërmjet suksesit të një biznesi dhe dështimit të tij.
FOTO GALERI
Më sipër do të lexoni disa këshilla të cilat do të ndikojnë në rritjen e performancës së punonjësve:
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: INICIATIVA LIDERI MOTIVIMI PUNONJES

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved