Kur është momenti për të përfituar një rritje në detyrë
 
Shperndaje
ikub#: 1806300044
Askush nuk përfiton një rritje në detyrë nëse rri në hije. Ju duhet të siguroheni që puna juaj të shihet nga drejtuesit tuaj. Tregoni vazhdimisht dëshirën dhe gatishërminë tuaj për të zgjidhur situata të vështira dhe duke dalë jashtë zonës suaj të komfortit. Përpiquni që të ofroni ide sa më inovative dhe të drejtoni projekte në të cilat mund të tregohen më së miri aftësitë tuaja drejtuese dhe menaxhuese.
FOTO GALERI
.
 Shfleto artikuj te tjere per: DETYRA KARRIERA NGRITJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved