Strategji, për të rekrutuar punonjësit e duhur
 
Shperndaje
ikub#: 1807060043
Nëse do të tregoheni të kujdesshëm përpara se të merrni dikë në punë, atëherë mundësitë për të gabuar padyshim që do te jenë shumë të vogla.
FOTO GALERI
Nëse s'doni të bëni gabime dhe të punësoni njerëzit e duhur për të krijuar ekipin perfekt të punës, ja se ç’duhet të bëni:
 
Shfleto artikuj te tjere per: INTERVISTA PUNA PUNONJES

Marre nga ikub.al





 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 




Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved