Modelet e këtyre banjave nuk do ju largohen nga mendja
 
Shperndaje
ikub#: 1807070002
8 dizajne për një banjo super relaksuese e moderne.
FOTO GALERI
Po të kishit një tualet të tillë në shtëpinë tuaj, do ta zëvendësonit lehtësisht me dhomën e gjumit. Një ambient luksoze, relaksues, ku mund të kujdeseni lehtësisht për veten pa ju shqetësuar kush.
 
Pas një dite të lodhshme një relaks në dush, apo kujdesi për veten do të ishin gjëja me e mirë për të larguar stresin.
 
Zbuloni 8 modelet më moderne, të bukura dhe relaksuese të tualeteve.
Shfleto artikuj te tjere per: BANJA DEKORI IDE

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved