Tulla në dukje, ja cili është dekori pa kohë i shtëpive
 
Shperndaje
ikub#: 1808010088
Kombinime me te përshtatshme për këtë lloj muri janë hapësirat ku jetoni me shume si për shembull salla e ngrënies apo dhoma e gjumit por edhe tualeti apo kuzhina janë ne gjendje te ngrohin atmosferën.
FOTO GALERI

Është klasifikuar nga ekspertet si një nder elementet e arredimit me te tërheqës dhe ato janë tullat ne dukje ne muret e shtëpisë te cilat i japin karakter ambientit. Për te bere muret e shtëpisë tuaja edhe me te bukura zgjidhni një dysheme parket dhe shume drite natyrale e cila te nxjerre ne pah tullat. Për sa i përket pjesës tjetër te murit preferojeni ne ngjyre te bardhe nëse dëshironi një pamje klasike romantike ose mund te synoni për sfumatura ne tonalitete te tjera te cilat theksojnë drite hijet e vet tullave.

Kombinime me te përshtatshme për këtë lloj muri janë hapësirat ku jetoni me shume si për shembull salla e ngrënies apo dhoma e gjumit por edhe tualeti apo kuzhina janë ne gjendje te ngrohin atmosferën.

Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI SHTEPIA TULLA

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved