Si të arredoni bukur një banjë të vogël
 
Shperndaje
ikub#: 1901110058
Idetë nga te cilat mund te merrni frymëzim janë te shumta kështu mund te zgjidhni se cila bën me shume për ju dhe kushtet tuaja.
FOTO GALERI
1/10
1

Mbase ju duket absurde por banja është nder vendet me te rëndësishme ne shtëpinë e kujtdo. Ne te trukoheni, bëni maska për flokët, flisni ne telefon dhe shume veprime te tjera te rëndësishme për jetën tone te përditshme. Por për te arreduar një banje nuk është e mjaftueshme te zgjidhni vetëm pllakat dhe hidrosanitaret për te pasur kështu një hapësirë te mjaftueshme por ne te njëjtën kohe dhe te bukur. Kështu këshilla është te synoni tek arredimi i personalizuar sipas madhësisë se banjës tuaj edhe pse ajo mund te jete vërtet e vogël. Idetë nga te cilat mund te merrni frymëzim janë te shumta kështu mund te zgjidhni se cila bën me shume për ju dhe kushtet tuaja.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: ARREDIM BANJA VOGEL

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved