Si të arrini suksesin në punë nëse jeni introvert
 
Shperndaje
ikub#: 1904110096
Ju jeni të mahnitshëm në punën tuaj dhe me të vërtetë i doni bashkëpunëtorët tuaj. Por si një introvert, dikush që është më i tërhequr nga daljet dhe shoqëria e zgjeruar, shpesh do të donit vetëm të punonit nga shtëpia.
FOTO GALERI
Introvertët janë më të tërhequr në vendin e tyre të punës, nuk shprehen dhe shpesh i maskojnë vlerat e tyre reale. Kjo shpesh i bën ato të padukshëm në sytë e menaxherëve duke mos u dhënë atyre mundësi për zhvillimin e një projekti që do i bënte mirë karrierës së tyre. Nëse dhe ju jeni një introvert në punë, ja se çfarë duhet të bëni që të jeni më produktiv, të lumtur dhe të qetë në punën tuaj.Shfleto artikuj te tjere per: INTROVERS KESHILLA PUNA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved