5 gjëra që ju pengojnë të harroni ish-in tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1905010038
Ecja para me jetën pas një ndarje nuk është aq e thjeshtë sa e mendonit.
FOTO GALERI
Edhe nëse jeni në gjendje të arsyetoni pse ndarjen ishte padyshim vendimi më i mirë, ju ende do të vuani për të dhe do ta gjeni veten të fiksuar në gjërat e të shkuarës.
 
Një marrëdhënie sado të ketë zgjatur dhe sado të përfshirë të keni qenë në të është gjithmonë e dhimbshme kur përfundon. Pjesa e kalimit të saj kërkon një periudhë të caktuar kohore që nuk mund të përcaktohet me rregull matematikor për të gjithë. Ajo varet nga gjatësia në kohë e marrëdhënies tuaj dhe shpesh edhe shkaqet që çuan në ndarje.
 
Megjithatë ka disa gjëra që mund të bëni për t'i parandaluar rikthimin pas në kohë apo fiksimin pas ish-it tuaj.
 Shfleto artikuj te tjere per: HARRIMI ISH PARTNERI KESHILLA LIDHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved